6 речей, які категорично заборонені жінкам у шлюбі

Серед всіх знайомих наш шлюб з Павлом – найміцніший. Ми ніколи не сварилися, не роз’їжджалися, щоб “побути на самоті”. Та навіть не виникало суперечок, хто сьогодні викидатиме сміття. 

А все через звичайні правила, які я встановила в першу чергу для себе ще на початку стосунків. От вже 20 років вони діють бездоганно. І хочу ними поділитися. Раптом, ці правила будуть корисними хоча б для одної читачки та вона мені за це обов’язково подякує? 

Забудьте фразу “А я ж тобі казала!”

Ми не ідеальні люди та здатні робити помилки. Однак, варто підтримувати свого чоловіка морально, заспокоювати, не дати йому впасти духом. А така фраза тільки пригнічує його его та робить невдахою у ваших очах. Повірте, настане момент, коли ваш чоловік взагалі не буде ділися з вами добрим чи поганим, а просто закриється та віддалиться. 

Не витирайте йому соплі!

Повірте, час, коли йому давали молоко з соски та підтирали соплі вже минули. Тепер перед вами дорослий чоловік, а не малий хлопчисько. Ви повинні бачити у ньому підтримку, сильну руку, а не капризи та слабкість. Щось йому не подобається? Зібрали валізи та до свекрухи. Ви його дружина, а не нянька чи матуся. 

Не ставте побут вище за власну кар’єру!

Знаю багатьох жінок, які заради чоловіка відмовилися від власної кар’єри та стали господинями. І до чого це призвело? Вони погладшали, носять тільки халати, нічого, крім кухні не бачать. Повірте, саме таким жінкам часто зраджують чоловіка. Банально – з ними просто нема про що поговорити, не цікаво! 

А ще чоловіки можуть дорікати грішми, мовляв, я цілий день працюю, а ти просто вдома сидиш!

Любі жінки, чоловіки ніколи не зрозуміють, що таке займатися хатніми справами. У них така програма не підтримується в мізках. Тому ніколи не жертвуйте собою заради того, щоб випрасувати йому сорочку чи зварити борщ.

Табу на дорогі подарунки!

Тут все просто – ви його тільки розпестите. І взагалі, головне не сам подарунок, а увага. Я завжди своєму чоловікові вибираю корисні, але не дуже дорогі подарунки. Наприклад, набір інструментів, звичайну сорочку, шкарпетки чи навіть геть для бриття. 

Та і не кожен чоловік може приймати розкішні подарунки. От скажіть, йому буде приємно, якщо він фінансово не може купити вам дорогі сережки, а тут ви дістаєте новий телефон для нього? Дорогі подарунки утискають чоловіче его.

Не давайте ні копійки!

Ви забули, хто “хижак” у родині? Хто повинен забезпечувати та покривати всі фінансові витрати? Так, це чоловік. Мій максимум – це купити дрібні продукти у магазині і все. Ремонт, кредит, одяг, подарунки – все з кишені чоловіка. 

Моя подруга вирішила взяти такий удар на себе. Коли її чоловіка звільнили, то вона знайшла другу роботу. Як результат – майже рік її коханий просто валяється на ліжку, цмулить пиво та дивиться футбол, а вона доглядає за дітками та ще й розривається між двома роботами. 

Кохає за зовнішність.

От скільки разів ви чули від свого чоловіка “кохана, тобі треба схуднути, змінити імідж, перефарбуватися, нову зачіску”. Особисто я – ніколи. Адже мій чоловік кохає мене за те, що я смачно готую, можу допомогти, розрадити. Та просто за те, що я є! 

А кохати когось за зовнішність – це дурниця. Адже наша молодість не вічна. Ніколи та ні за яких обставин не прогинайтеся під чоловіка, бо він так “захотів”. 

А ви погоджуєтеся з такими правилами? Можете щось додати від себе?