Кохана, я знаю, в чому наша основна проблема. Гроші! – заявив Олег. І знайшов дуже дієвий план, як виправити цю ситуацію

Я заміжня за Олега вже 2 роки. І знаєте, інколи коханий може таке щось ляпнути. Сидиш, думаєш: “та вроді він дорослий чоловік, а поводиться, як мала дитина”. Часто читає якихось псевдопсихологів, дивиться блогерів. У нього постійно тисяча та одна ідея, як покращити наші стосунки. Хоча мене все цілком влаштовувало. 

От і нещодавно Олег вирішив зі мною серйозно говорити.:

– Кохана, я знаю, в чому наша основна проблема. Гроші! 

– Гроші?

– Так. От я бачив статистику. І пари, які вели окремий бюджет, прожили разом набагато довше, ніж пари, які вели спільний бюджет. Адже кожен щось вкладає у ці стосунки і так будується довіра та повага. 

– І як ти це собі уявляєш?

– Ну от візьмемо комунальні послуги. Порівно на воду, світло, опалення. І з продуктами так само. Можна скласти меню, порахувати вартість продуктів. 

Мені ця ідея не дуже сподобалася. Хоча я заробляю з Олегом однаково, але дотримуюся принципу, що саме чоловік повинен забезпечувати жінку. Однак, не хотіла сваритися через такі дурниці. Тому погодилася. 

Але я не маленька дурненька дівчинка. Звісно, це була чудова нагода провчити Олега. Аби більше не читав якісь недолугі статті про кохання чи гроші. Мій хитрий план мав спрацювати на всі сто. 

Отож, субота, вихідний день.

– Олег, зараз мій тато з села привезе продукти, готуй гроші.

– Тобто? Які гроші? 

– За продукти. Домашня консервація, компот, сік, вино. Ще на Різдво передали нам м’ясо та пампушки.

– Але чому я повинен їм платити гроші?

– Ти ще запитуєш? Ну дивися, мої батьки живуть у селі, там мають теплиці, вирощують овочі. То ж треба добриво купити, грядки прополоти, все зібрати, розкласти у ящики. І ще паливо порахуй, бо тато своєю машиною їде. А в нього бензин дорогий. 

– А ти не будеш платити?

– Ні. тато сказав, що з мене не візьме ні копійки, бо я його донечка.

– Але це не справедливо.

– Як це? Хіба то не твоя ідея була? Коханий, ти ж сам запропонував платити все порівну.

– Добре, – пробурмотів Олег та дістав з гаманця 500 гривень.

Мій тато взяв гроші в Олега, але потім віддав мені то назад. Ну він не може брати ще гроші з нього. Тато був у курсі про мій план та просто вирішив підіграти. 

Я розклала продукти в холодильник

– Сонце, а коли буде обід?

– Обід? 

– Ну так.

– А хіба сьогодні моя черга прибирати та готувати?

– Так це, я голодний…

– Олежику, хіба це не ти запропонував все ділити порівну? От згадай, що ти вчора після роботи просто дивився футбол. А я закинула одяг у пральну машинку, помила посуд, пропилотяжила килим та ще помила посуд. Ну свою половину я виконала. А ти сам зроби собі, якщо голодний. 

Коханий не протримався і дня. Він спершу ледь не спалив яєшню, потім ще годину віддирав все згоріле зі сковорідки. З того всього замовив собі доставку, але кур’єр затримався, замовлення було вже холодне і чек вийшов більше ніж 500 грн. 

– Сонце, – лізе до мене обійматися чоловік. 

– Так, Олежику, хочеш скласти план обов’язків на завтра?

– Ні. Будь ласка, забудьмо про цю недолугу ідею щодо поділу бюджету та обов’язків. 

– Та чому? Мене все влаштовує, чесне слово. Я собі вже відклала гроші на нові чобітки та косметику. 

– Вибач. Я вчинив, як справжній віслюк. Я ж без тебе просто пропаду!

Тепер у Олега нема жодних претензій щодо наших стосунків. І він завжди допомагає мені у прибиранні, сам купує продукти та оплачує комунальні послуги. Може ще потішити букетиком квітів чи солодощами. 

Добряче я його провчила. Тому, любі жіночки, користуйтеся таким методом перевиховання!