Моя подруга оригінально та цікаво помстилася за зраду. Однак, я не розуміла одного – а навіщо з дітками так чинити? Вони ж не винні!

Я читала багато історій про те, як чоловіки міняли жінок на молодих коханок, кидали дітей та йшли геть з родини. Однак, знаєте, не все так стандартно відбувається. Хочу розповісти вам про свою подругу Марину. І як вона “оригінально” помстилася чоловікові за зраду. 

Отож, Марині 30. Вона після закінчення університету одразу вийшла заміж за Олега. У них одразу народився старший син Павло, потім донечка Ангеліна та ще Зорянка. Молодшій зараз тільки 3 виповнилося. 

Марина всю себе присвятила діткам та хатнім справам. Як не прийду в гості – вдома так чисто, ароматний запах борщику чи голубців, діти чемно граються іграшками. Ми сиділи на кухні та пліткували про все на світі. Переважно Марина слухала. Ну бо що цікаве вона може розказати, якщо у декреті вже майже 10 років? 

Ви не думайте, марина не була такою “зачуханкою”. Хоча сиділа в декреті, але доглядала за собою. Займалася вдома вправами, бігала на стадіоні. Сама собі навчилася робити манікюр, відростила гарне, довге волосся. Одягалася не виразно, у пастельні тони. Навіть знайшла нове хобі – в’язати речі. Зробила мені на день народження подарунок, таку теплу камізельку з рожевих та білих ниток. 

Але час від часу вона могла пожалітися на свого Олега. Мовляв, він недостатньо часу приділяє дітям, постійно затримується на роботі, навіть у суботу їде геть Немов вона для нього якась сусідка чи нянька. 

І минулого літа вона запропонувала мені поїхати на море у Італію. Тільки удвох без чоловіка, суто наша компанія. Я навіть не здогадувалася, що задумала Марина, чесно.

От ми вже заселилися у готель, розклали речі. І тут Марина стрибнула на ліжко та глянула на мене так підозріло:

– Хочеш дещо розкажу? 

– Ну? 

– Мені Олег зраджував. Знайшов собі молоду коханку на роботі, якась стажерка після університету. 

Я спершу подумала, що вона так жартує. Бо Марина посміхалася, ні натяку на злість чи сум. 

– А ти звідки знаєш? 

– Так знайшла їх переписку в телефоні Олега. Забув поставити пароль. Потім поговорила з дівчиною, вона зізналася, що крутять роман десь 3 місяці. Тоді у моїй голові виник план помсти.

– Який?

– Я знала пароль від картки Олега. Зняла всю суму, навіть долари та євро забрала з його “схованки”. Сказала, що їду з тобою у Італію. Але Олег забув, що тут живе моя мама. Залишуся тут працювати. 

– А діти? 

– Нехай Олег виховує. Я за 10 років вже натерпілася. Хай розуміє, яка то важка праця – бути мамою та жінкою. 

Ми з Мариною гарно провели тиждень відпустки, я повернулася в країну, а вона залишилася у Палермо. Її мама там жила з новим чоловіком, мала квартиру.Тому у Марини не було ніяких проблем з документами чи житлом, навіть роботу швидко знайшла.

А ось Олегові не було так солодко. Молода коханка одразу відхрестилася від дітей та кинула його. Чоловік ледь давав собі ради з малюками. Ну бо ви уявіть як це важко – виховувати пацана та двох капризних дівчаток.

Марина часто надсилала мені гроші для її діток. Я купувала їм одяг, іграшки і віддавала все Олегові. Боже, він так схуд, заріс, на якогось безхатька схожий. 

А Марина не збирається повертатися додому. Каже, що хоче в Італії залишитися та потім дітей перевести. Помалу збирає на власну квартиру, шукає діткам школу та садочки. 

– Нехай зрозуміє свою помилку. Я про нього підкувалася, виховувала дітей, дбала про родину. А він поміняв мене на якусь молоду швабру. Ну нічого, запам’ятає цей урок назавжди!

Одного я не розумію – хіба її не болить серце за дітей? Я б, наприклад, краще забрала малюків одразу в Італію, аніж залишала на Олега. 

Але хочу сказати, що її спосіб помсти досить оригінальний. Сподіваюся, що Олег дійсно усвідомить свою помилку.