Чоловік все жартував, що приводить коханок додому. Раз я побачила жіночі туфлі у коридорі

Я за натурою дуже емоційна жінка. І часто, особливо під час сварки, можу багато дурниць наговорити. Ох, скільки разів я погрожувала чоловікові розлученням, а потім ми через 10 хвилин вже обіймалися та цілувалися. 

Олег дуже любить наді мною пожартувати. Ну от часто до нього телефоную, аби запитати, де він.

– А от з коханками в кафе сиджу, – сміється у слухавці. 

– Олеже, ти що, знущається? І в тебе вистачило нахабства так зі мною вчинити?!

– Та заспокойся, я з сусідом на гаражі, допомагаю мотор полагодити. Через 20 хвилин точно буду, ми вже все. 

От частенько він любив полоскотати мені такими “жартиками” нерви. Або ж просто він хотів, аби я ревнувала. І не раз ми через це сварилися. От така ми імпульсивна парочка. 

Хоча я дуже сильно люблю та ціную Олега. Він хороший чоловік, дуже працьовитий. А які золоті руки має – то просто казка! Одразу все лагодить, самотужки робив ремонт у нашій спальні. Про свята та річниці не забуває, завжди готує мені якісь дорогі сюрпризи. То купить путівку в тур Європою, дорогий телефон, 101 троянду чи прикраси. 

Але я не думала, що колись мій характер приведе до такої ситуації. Зараз навіть трохи соромно згадувати та писати, хоча минуло багато часу. 

Отож, тоді була п’ятниця, у нас на роботі скорочений день. Директор нас відпустив на годину швидше. Я вирішила влаштувати романтичну вечерю. Зайшла в АТБ, купила якогось вина, фрукти, м’ясо. Олег обожнює запечені курятину з пюре та салатом. 

Підходжу до будинку і бачу, що в нашій кухні ввімкнене світло. Придивилася – а там якийсь жіночий силует ходить. Я двічі перевірила, порахувала поверхи – це точно наша кухня. Навіть плафон побачила та жалюзі.

Фурією побігла до квартири. Двері ще й були не замкнені, біля шафи помітила чужу жіночу куртку та взуття. Я таке точно не ношу, та й Олег не як подарунок то купив. 

І тут двері у кухні відчиняються та до мене заходить дівчина. Ще й так посміхається на всі 32, руки розпустила

– Вітаю, нарешті я вас побачила! 

Не знаю, що тоді на мене найшло. Але я замахнулася на дівчину сумкою та добре вгатила її по голові. Нічого важкого там не було, тільки гаманець та телефон з косметичкою. 

Однак, дівчину добряче так відкинуло та вона аж за двері схопилася. Помітила, що на столі тортик розрізаний, стоять келихи, відкрите вино. 

– Ага, ну ти попалася, гадюка. Зараз я тебе так відтарабаню, що мати рідна не впізнає! 

– Будь ласка, перестаньте!

– Не проси навіть. Ох, зараз я тобі все волосся так повириваю, мавпа красивішою буде!

І тут з ванни вибігає Олег. Без сорочки. Ну тут вже остання дурепа розуміє, що це точно була коханка. І я застукала горе-голубків на гарячому.

– Сонце, заспокойся, то моя сестра! 

– Тоді я перша леді! Ану зізнавайся, це хто?

– Це сестра моя, Олена! Вона з Польщі приїхала у гості, зупиниться у нас на ніч!

– Ага, така сестра, що аж сорочку з тебе здерла! Ото довга розлука була! 

– Сонце, будь ласка, заспокойся. Я все поясню!

Олег дістав паспорт. І дивлюся – а це дійсно його сестра двоюрідна, однакове прізвище. І його дядька, пана Василя, я чудово знала. Господи, я тоді хотіла крізь землю провалитися. 

– Це я купила тортик та вино, бо не хотіла з порожніми руками у гості приходити. А Олег погано відкрив горлечко, от сорочка заплямувалася. Ми тебе чекали на вечерю, – каже Олена та прикладає до голови пачку пельменів з морозилки. 

– А я вам теж хотіла сюрприз зробити. Та бачу, що ви мене випередили, – намагаюся розрядити таку обстановку жартом. 

Ми ще довго сміялися. 

Після такого випадку я вирішила, що треба трохи більше контролювати свої погані емоції. І знайшла чудове хобі, яке заспокою – вишивання. І кожен раз, як я серджуся на чоловіка, то беру в руки голку та нитку, закриваюся у кімнаті та вишиваю.

Вже навіть родичам почала дарувати свої картини. 

Але така ситуація стала для мене уроком – треба вміти контролювати свої емоції. Бо інакше я всіх жінок у радіусі сотні кілометрів просто на той світ відправлю. 

А з Вами траплялися такі інциденти?