Чоловік замовив двом сиротам обід у ресторані. Доля віддячила за такий вчинок

Індія – одна з найбідніших країн світу. Тут чудово контрастують туристичні пам’ятки зі старими будиночками та саморобними наметами. Так, багато мешканців не мають навіть власного житла. Звісно, що ми хочемо допомогти всім, але, на жаль, це неможливо.

Однак, добро творить диво. І сьогодні хочемо розповісти історію про молодого чоловіка на ім’я Ахілеш Кумар. Він вирішив перекусити у невеличкому кафе швидкого харчування. Але помітив двох сиріток за вікном, які просили милостинь в перехожих.

Йому стало шкода малюків. Адже замість щасливого та безтурботного дитинства вони намагалися заробити хоча б якісь кошти на шматочок хлібу. Тому без вагань запросив дітлахів до столу та замовив додаткові порції. І звісно, що не забув про десерт. 

Спершу малюки боялися сідати до незнайомця за стіл, але коли побачили стільки смачних страв, то миттю забігли всередину. За лічені хвилини Ахілеш просив кухаря повторити замовлення – настільки сирітки були голодними. 

Офіціант не забарився з чеком для розрахунку. Але чоловік дуже здивувався – все було безкоштовно, за рахунок закладу. Помітив напис на зворотному боці листка:

“У світі нема нічого кращого та гідного, ніж людина, яка приходить на допомогу нужденним. Ми бажаємо вам тільки добра та благословення у житті” – написав власник кафе. Він пильно спостерігав за обідом сиріток та пана Ахілеша.

Хлопець сфотографував чек та розмістив світлина на своїй сторінці у Фейсбук. Він закликав робити всіх добро, адже доля завжди дякує за такі хороші вчинки.

Погоджуєтеся з такою думкою? Чому? А у вашому житті траплявся такий бумеранг?