Чому сварки – це ознака низького інтелекту?

Найгучніші суперечки виникають з дурними людьми. Так, це правда.

Адже такі люди вважають, що тільки вони праві у цій ситуації, а слухати думку інших не обов’язково. 

Зі мною траплялися такі ситуації неодноразово.

То стара бабуся перебігає на дорозі. Зупиняю машину, кричу, щоб була уважнішою.

– А я тут маю право йти! А ти взагалі ще молодий, молоко з рота не висохло будеш ще командувати?! – кричить мені у вікно та кулаком замахується.

Ще й взяла та своїм коштуриком мені бампер подряпала. 

А ще сусід-гуляка. Влаштовує собі вечірки, запрошує багато друзів. Будинок так гудить, що я з жінкою не можемо заснути. Звісно, наші діти плачуть дико.

– А я маю право, субота, вихідний день! – ледь говорить та спирається на стінку. 

Бачу, що за його спиною безлад – пляшки з-під випивки, кальян, деякі “друзяки” вже на підлозі сплять, хтось до туалету з закритим ротом біжить. 

Я б зрозумів, якби сусід підійшов, попередив, включив нормальну музику. А не якийсь рок о 3 ночі. Коли ж я викликав поліцію – то ще винним зробили мене.

Тоді сусід пробив шини ножем та подряпав машину. Така вендета, хоч фільми знімай! 

До чого це я? Дурні люди, у яких нема мізків, здатні на будь-які речі, тільки б помститися. 

Вони вважають себе найрозумнішими на світі, хоча, по факту, не знають елементарних правил поведінки. Готові аж слиною плюватися та битися у груди, тільки б довести свою правоту! 

Вони вважають, що всі повинні дослуховуватися саме до них. Байдуже на моральні принципи, загальні правила поведінки та елементарний етикет. Вони – пуп землі, а ви всі – дрібні комашки. 

Я не тримаю зла на таких людей. Мені їх елементарно шкода. Жаль, що їм так не пощастило по житті та Бог обділив їх мізками. 

Чому ще не винайшли такі окуляри, у яких вони зможуть побачити свою нахабну поведінку збоку? Хоча, я сумніваюся, що вони знають про таке відчуття, як совість. 

Як боротися далі з такими нахабами? Я вже себе ледь стримую, щоб не перерахувати зуби своєму сусідові. Чи не натиснути на газ, коли бачу таких горе-пішоходів. 

Їх нахабна та дурна поведінка породжує у деяких людях ненависть. Здається, що це немов заразна хвороба. Але вона впливає на наш емоційний стан, а не на здоров’я. 

Руйнує все те добро та милосердя, яке живе у нас. Та ми перетворюємося на таких дурнів, як вони. 

Бережіться від таких “хворих”! 

А ви погоджуєтеся з думкою нашого читача, який поділився цією історією?