Мій чоловік мав безліч коханок. Я також вирішила помститися його ж методом. Але не очікувала, що у наших стосунків буде такий фінал!

Коли я виходила заміж за Сергія, то думала, що буду найщасливішою жінкою на світі. Адже ми дорослі люди, нам по 30. Кожен має хорошу зарплату, квартиру та машину. Гадала, що коли ти в такому досить дорослому та свідомому віці створюєш родину, то ніяких проблем не буде. 

Однак, так гадати – собі яму копати. Я намагалася бути для Сергія зразковою жінкою. Хоча я не любила готувати, але заради чоловіка навчилася і борщик роботи, курку запікати. Навіть піцу, бургери чи шаурму сама робила! Хотіла показати, що мої страви нічим не гірші за ресторанні. 

Вдома була ідеальна чистота. Хоча я приходила після роботи втомлена, але брала у руки швабру та мила підлогу до блиску. Потім прасувала кожну його сорочку, аби була ідеальна, без жодних кутиків. Бувало, що у суботу я ставила в пріоритет домашні справи, а не зустріч з подругами чи шопінг.

Але подружнє життя швидко втомлювало Сергія. І я не розуміла, що не так? Вдома чисто, є їжа, але він завжди був чимось незадоволений:

– От ми ніби стоїмо на місці! От все не так я собі уявляв! 

– Ну давай кудись поїдемо?

– Ні, то не виправить ситуації! 

А потім Сергій почав затримуватися на роботі. Презентації, зустрічі з клієнтами та співбесіди. Бувало, що навіть у суботу зранку він їхав на офіс та пропадав там до вечора.

Якось я кидала в прання одяг. Помітила що на його сорочці, на комірці, розмастилася помада червона. У брюках – пачка контрацептивів. Я навіть двічі вмилася холодною водою, але ці всі речі доказували, що чоловік мені зраджує. 

І я не стала плакати, скандалити. Вирішила відімстити його ж методом. Тоді була пора новорічних корпоративів. Ну а хто на таких заходах не випиває? У нас був молодий працівник, він відповідав за відділ логістики з Америкою. Темношкірий, Джеком звали. Він ще з початку мені дуже сподобався. Надійний, розумний та дуже ввічливий хлопець. 

От я набралася сміливості, випила майже пляшку коньяку сама. Спершу все почалося з танців, потім конкурси. Вже під завершення святкування він першим запропонував переночувати у нього. Чесно, я так накидалася, що не пам’ятаю, як все відбулося.

На ранок я зібрала всі речі, викликала таксі та поїхала геть. Мене не мучила совість, що я погано вчинила. Ні, я помстилася, це було таке приємне відчуття, що я захотіла його повторити! Ну але вчасно зупинилася. 

Рівно 31 грудня ввечері Сергій підійшов та першим зізнався у зраді: 

– Вибач, я тебе не цінував як жінку. Ти так старалася все це робити для мене, а я…. я вчинив, як справжній покидьок. Давай у новому році все забудемо та почнемо життя з початку? 

Я погодилася. Однак, розповісти про свою зраду не наважилася. Всередині січня я дізналася, що вагітна. Сергій тоді так зрадів дитинці, постійно приїздив додому з подарунками – коляска, одяг, іграшки. І для хлопчика, і для дівчинки.

І ось настали пологи. Я гадала, що все буде добре, але коли мені поставили на груди темношкіре немовля, то я дуже заплакала. Деякі медсестри казали, що то від щастя, але насправді мені стало так страшно та ніяково. Адже як на такого малюка відреагує Сергій? 

Він навіть не хотів брати малюка на руки. Три дні я була в пологовому сама. Але тоді подумала так “краще я втрачу чоловіка, аніж дитину”. І твердо вирішила, що навіть сама буду виховувати цю дитинку. Адже я її мама, не можу просто так її кинути тільки через колір шкіри! 

Але коли був день виписки, то в палату зайшов Сергій. Мій чоловік мав безліч коханок. Я також вирішила помститися його ж методом. Але не очікувала, що у наших стосунків буде такий фінал! 

– То ти також мені зраджувала? 

– Один раз. Хотіла помститися, я знала давно про твої походеньки.  

Сергій заплакав. Він впав на коліна та просив вибачення. Картав, що саме він у цьому винен. 

Відтоді минуло вже 3 роки. Наш Андрій (Ендрю) росте здоровим та щасливим. І Сергій не згадує про мої походеньки. А ще дуже сильно любить хлопчика, як свого рідного сина. Здається, що ми дійсно почали життя спочатку….