Мій чоловік вирішив запросити дітей на святкування ювілею. Але ніхто не приїхав – все через мене.

У 38 я вдруге вийшла заміж. Василеві тоді було також 38, ми познайомилися на роботі. Милий та привітний чоловік, пригощав мене кавою, проводив додому. Я сама дуже рано розлучилася, мені було 22. Не витримали з попереднім чоловіком випробування на побут та виховання дитини. 

Вже 2 роки ми живемо разом. Тиждень тому Василеві виповнилося 40 років. Я спеціально взяла у п’ятницю відгул, аби вдома прибирати та приготувати стіл для гостей. У Васі старший син та молодша донька. Обоє вже живуть окремо в різних містах (Чернівці та Луцьк), мають онуків. Якщо чесно, я своїми кулінарними навичками та чистотою вдома хотіла показати, що нічим не гірша від їх матері. Адже у мене з Володею та Софією були дуже натягнуті стосунки.

Вони були категорично проти, аби Василь зустрічався зі мною. Не раз я потайки підслуховувала, як син та донька лаялися з батьком через мене. “Вона аферистка”, “Ти на старості років голову втратив”, “З тебе вже вся родина сміється” – говорили у слухавку або ж писали смс-ки діти. Але хочу сказати, що зі свекрухою та сестрою Василя у мене досить добрі стосунки. Вони нам не перечили так категорично, як діти. Можливо, що це просто ревність? 

Отож, ми закликали дітей у суботу на 5 годину. Я навмисне поцікавилася у Василя, що саме приготувати дітям, ще й купила солодощі та конструктор для онуків. Однак, у гості приїхала тільки моя донька Аліна з сином Павликом. Володя дуже довго не підіймав слухавку, потім взагалі вимкнув телефон. Тому Вася набрав до Софії.

– Тату, ми тебе дуже любимо, але не переступимо поріг твоєї квартири, коли там буде вона. Хіба тобі не соромно? Ти приволік чужу жінку до хати та хочеш, аби ми з нею за одним столом сиділи? Ні! І не треба ще онукам малим дивитися на цей цирк. Будуть ще думати, що ви якісь хворі! – кричала у слухавку, що аж я з Аліною чула з кухні до вітальні.

Я не знаю, що далі робити. Адже не хотіла так посварити дітей з Василем. От хіба вони не розуміють, що ми вже дорослі люди та хочемо пожити для себе? Деякі в 50 і в 70 навіть знаходять кохання! 

Можливо, це колишня жінка Васі, Марія, так намовила дітей? Одразу попереджаю – ми познайомилися, коли Василь вже рік точно був розлучений. Тому я чужу родину не розбивала! 

Як жінці знайти спільну мову з дітьми?