– Моє чуття ніколи не підводило! – хизувалася подруга і розповідала про те, як викрила походеньки горе-чоловіка

Субота у мене почалася з дзвінка подруги Ангеліни. Вона просила терміново зустрітися у кафе, адже треба дещо надважливе обговорити:

– Гидко тепер на нього дивитися. А сам прийшов, таким жалісливим голосочком говорить, оченятка слізками налилися. 

– Просив прийняти його? 

– Так. Але я показала на двері та сказала, аби він сюди більше не приходив. Раніше треба було думати, а не наставляти мені рога!

– Це ти про ту відпустку?

– Так! Мій внутрішній детектив ніколи не спить! 

Я посміхнулася. Дійсно, Ангеліна має рацію. Їй позаздрить сам Шерлок Холмс. 

Це трапилося минулого літа. Тоді Андрій вирішив взяти відпустку на роботі та полетіти у Болгарію на 10 днів. Однак, наполіг, що хоче поїхати тільки один, без Ангеліни. Спершу жінка трохи скептично відреагувала на таку новину. Однак, зрозуміла, що відпустка на роботі їй не світить точно. А там були такі спокусливі ціни на готель, трансфер, перша лінія на морі. 

“Ну нехай поїде, відпочине. Встигне посумувати за мною, потім буде при зустрічі так цілувати, ніби років 10 не бачилися” – думала Ангеліна та складала речі чоловіка на відпочинок. 

10 днів для Ангеліни минули, як вічність. Чоловік зателефонував тільки 3 рази, і то, розмова тривала від сили 5 хвилинок

– Тут поганий зв’язок, я тобі потім смс-ку напишу! – похапцем говорив чоловік. Ангеліна навіть не встигла йому сказати “бувай”, як Андрій вже поставив слухавку. 

Після відпустки Андрій повернувся таким засмаглим, щасливим, посміхався на всі 32. Ангеліні привіз магнітик та якісь парфуми, синові солодощі та панамку. Ну, не дуже гарні подарунки для родини, але що вже поробиш. Не буде він летіти назад. 

Ангеліна взяла на роботі вихідний, аби зустріти Андрія, приготувати потім якусь романтичну вечерю, почути розповіді за відпочинок. Але чоловік кинув валізу на підлогу та сказав, що дуже втомився через переліт та хоче виспатися. 

Жінка тихенько почала розкладати валізу, перебирати речі. Щоб треба випрати, щось попрасувати. Може, взагалі викинути його старі плавки та шльопанці. 

– І тут мені до рук потрапляє погнутий папірець. Я придивилася – а то ваучер використаний. Ще й на ім’я якоїсь Анни. Знайшла швиденько адресу тої туристичної агенції, де він купував квитки. За 500 гривень дівчинка на рецепції сказала, що то за таємнича Анна. Вони разом жили у готелі і просили купити квитки. Ну це не просто збіг. Ще й потім знайшла у його телефоні спільні фото з відпочинку. Він її так затискав, що, мені здавалося, всі ребра поламає. 

– А ти що зробила? 

– Добре, що тоді сина не було вдома. Бо я його вчу, що лаятися не можна. Але тоді залетіла, як фурія, зірвала ковдру, почала на нього так гаркати. Речі всі згребла у валізу, взяла за ногу, скинула з ліжка. 

Ангеліна не боялася у 35 розлучитися з таким горе-чоловіком. А чого тут боятися? Квартиру та машину має, робота гарна та багато платять. Син, на щастя, підтримав та залишився з нею жити. 

– Ну а зараз він що хоче? 

– Проситься назад! Бачте, молода коханка його кинула, оренду за квартиру не стягує, на роботі проблеми. 

– Я сподіваюся, що ти йому відмовила.

– Звісно! я що, якась ганчірка? Треба головою думати, а не тою штукою в штанах. Ще так клянеться, що це точно не повториться. Звісно не повториться, бо я не даю йому другий шанс. 

Знаєте, я пишаюся Ангеліною. Адже не раз чула історії від співробітниць про те, що вони пробачали зраду чоловіка, бо не хотіла залишатися самі. 

А моя Ангеліна знайшла у собі сили рухатися далі. Підіймати на ноги сина, не злякалася самотності. Вона для мене справжній приклад. 

Жінки, запам’ятайте – пробачати зраду не можна. Бо такі чоловіки ніколи не міняються! 

А Ви погоджуєтеся з такими словами? Пробачили зраду чи ні?