– Ми йдемо у гості, – сказав чоловік. Я поспішила у магазин, але не за подарунком

На роботі якраз була обідня перерва, коли до мене зателефонував Василь. Дивно, адже чоловік дуже рідко мені навіть смс пише. А тут вже й подзвонив.

– Сьогодні у Васьківих свято. 5 років у шлюбі. Щойно Вову зустрів, то запросили на святкування. На 6 нас чекають. 

– Добре.

Я так не любила Васьківих. От Ніна все намагалася вихвалятися дорогими прикрасами, а Вова постійно підбивав Васю на свої афери в бізнесі. Глянула на годинник – до кінця обіду ще 20 хвилин, якраз встигну забігти за подарунком.

Добре, що біля офісу був магазин “Єва”. Може б то Ніні купити парфуми? А Вові тоді що? Пасувало б щось таке для дому, типу рамки чи подушки.

Але зупинилася біля стелажа з парфумами. Може, хоча б для друга аромат вгадаю? 

– Ха, дівчино, ви парфуми для свого чоловіка обираєте, але нюхатиме їх все одно інша! – жартує молода дівчина. 

Я косо глянула на неї. Перше, що хотіла зробити – написати скаргу на такого працівника. Хіба можна замити покупцеві? 

Але зупинилася, стала навпроти стелажа з великим дзеркалом та задумалася. Переді мною стоїть якась старенька бабуся. Ну добре, не буду драматизувати. Але коли я востаннє купувала собі косметику? Йшла на нарощення вій чи робила манікюр? А шопінг з подругою? Я забула, що означає бути жінкою…

Відпросилася з роботи пошвидше на годинку. Знайшла в Інтернеті хороший салон, у якого були гарні відгуки. Всього 2 зупинки від роботи і я на місці! 

– Доброго дня, які процедури сьогодні робитимемо? – запитує адміністратор. 

– Хм. Хочу виглядати красивою та привабливою!

Адміністратор мило посміхнулася та завела мене до кабінету. Ще й запропонувала філіжанку ароматної кави та печенько. 

За 3 години я перетворилася у справжню красуню. Мені зробили нарощення вій та корекцію брів. А ще намалювали красиві стрілки та губи червоною помадою. Ох,  почувалася зіркою.

Хутчіше поїхала додому. Десь у шафі була моя чорна сукня. А ще треба підбори знайти. Вася і так одразу після роботи поїде до друга. 

Знаєте, у кожної жінки є таке плаття, яке чекає особливого вечора. Думаю, що цей момент настав. Я ще трішки накрутила волосся та підправила макіяж. Ну чесно, я сама себе не впізнала. 

Викликала таксі та поїхала у гості. От відчиняє мені Ніна двері та аж рота відкриває, а у чоловіка слині потекли.

– То-то…ти?

– Так. Не допоможеш зняти пальто? – тихим та спокусливим голосом запитую. 

– Т-т-так. 

Помітила, як Ніна аж почервоніла від заздрощів:

– Ой, мені треба у кімнату переодягнутися! 

І за декілька хвилин вона також зайшла у кухню в платті. Однак, не виглядала так вишукано, як я. 

Думаєте, я це навмисне подрузі зробила? Чи думала відбити її чоловіка? Ні. 

Просто я втомилася бути сірою мишкою. З ранку до ночі від роботи до додому, а там одягаю фартух та стою біля плити. Хіба це справжнє жіноче щастя? Ні, не про таке життя я мріяла. А коли Вася востаннє казав, що кохає мене? Запрошував на прогулянки? Не згадаю…

Тоді я почувалася королевою вечора. Чоловік з мене очей не зводив. І тепер дуже змінився – може подарувати квіти, запросити на романтичне побачення, засипати компліментами.

Здається, що того вечора звичайна сіра мишка кудись втекла. І замість неї з’явилася я – розкішна жінка. Можу собі купити гарну сукню, косметику, займаюся спортом. А головне – ціную, поважаю та люблю себе в першу чергу! Раджу дослухатися моєї поради всім жінкам, які читають цей текст.

А ви погоджуєтеся з такими словами? 

Фото з відкритих джерел