Не дарма я хвилювалася щодо спільного життя з Матвієм. Пожаліла вже у перший день!

На другому курсі університету я переїхала жити до хлопця. Так склалися обставини – господар вирішив продати квартиру, тому я не мала жодних варіантів. Але згодом дуже пожаліла, що пішла до нього. Краще б далі шукала житло або взяла кімнату в гуртожитку. 

По-перше, проблема була у грошах. Хоча Матвій старий за мене на 4 роки та давно закінчив університет, але з роботою не поспішав. То він тиждень попрацює баристою чи офіціантом, попросить аванс до зарплати і піде геть. На Новій Пошті його вистачило рівно на місяць. Образився, що зарплата маленька та звільнився. 

У мене були певні заощадження, плюс батьки передавали з села продукти, але це не рятувало наш бюджет. Вирішила взяти ситуацію у свої руки – писала замість студентів курсові та дипломні роботи. Платити мені дуже добре, тим паче мала залізобетонний авторитет державника. 

Також я робила нарощення вій, закінчила курси. Спершу приймала клієнтів на квартирі, але мені постійно заважав Матвій. То він почне нити, що сторонні ходять, приносять бруд, заважають комфортно почуватися. 

На щастя, поруч з моїм університетом відкрили невеликий салон краси та якраз шукали майстра нарощення, графік гнучкий, могла після пар одразу йти в салон. Директорка дуже хороша та розуміюча пані. А клієнти щирі та приємні. Мені було за радість там працювати.

Коли Матвій дізнався про мою роботу, то дуже розслабився. Що зробив? Правильно, забув про пошуки роботи:

– Навіщо мені працювати, коли ти можеш забезпечувати нашу родину?

Ось це так “заявочка”. Тому я вирішила його провчити за таку нахабність. Перестала готувати йому їсти та купувати продукти. Тим паче, харчувалася у їдальні в сусідньому офіс-центрі. За 50 гривень купувала гречку або ж рис та шматочок м’яса. Я багато не їм. Тим паче, нема бажання горбатитися на кухні після роботи.

А Матвія це ніяк не турбувало. Він просив у своїх батьків гроші, купував чипси чи замовляв доставку й так обідав вдома. А ще почав грати у різні комп’ютерні ігри та робити ставки на спорт. Наївно вірив, що колись зірве свій куш перемоги. 

Одного вечора у мене було багато клієнтів, я повернулася аж о 11. Заходжу – а вдома безлад, одяг не розвішаний, брудний посуд у раковині та коробка з-під піци. Матвій розлігся на дивані та грав у приставку:

– О, це ти. Зроби мені якогось бутерброду.

Я видихнула та подумки промовила “спокійно”. Однак, краще не ставало. Навіть не роззуваючись, зайшла до кімнати й почала гамселити його сумкою. А потім ще й кинула пульт у телевізор екрану, і тепер там красується велика чорна пляма. 

– Ти що збожеволіла?

– Це ти знахабнів у край! Я не збираюся тебе утримувати. Все, дістало!

Це був останній вечір наших стосунків. Я зібрала всі речі та поїхала до подруги. Вона якраз шукала собі нову сусідку для оренди. 

Насправді я вдячна долі, що звела з таким хлопцем, як Матвій. Що з ним зараз – гадки не маю та не хочу знати. Однак, засвоїла один урок – не варто заради коханої людини йти на такі жертви, коли нема віддачі. Треба, щоб тебе цінували, забезпечували, дбали про комфорт. А не перетворювали у робочу кобилу.. 

А ви погоджуєтеся з думкою дівчини? Які у вас правила щодо грошей у парі?