Не знаю кого обрати – коханку чи дружину. Адже хочу мати вигоду у будь-яких стосунках

Це буде моя анонімна сповідь. Навіщо здобувати таку “славу”? Але мені потрібна відповідь на єдине запитання – кого обрати? Можливо, тут є справжні чоловіки, які дають слушну відповідь. 

Ось як виглядає мій стандартний вечір після роботи: 

Аня як завжди стоїть біля кухонної плити та смажить котлети. Розтягнута сіра футболка, піжамні шорти та гулька на голові. У вітальні голосно грає мультфільм, а діти будують з подушок якусь фортецю. Розкидані іграшки, конструктор та зламала гілка вазону. 

Це мене дико дратує. Я хочу якомога швидше втекти геть. Хочу крикнути, щоб діти закрили рота, а жінка випарувалася геть з квартири. 

Тому почав на роботі брати деяку додаткову роботу та проситися в офіс у суботу.

– Молодець, Петренко, ось це ти хороший працівник, – хвалив мене директор. А я тільки мило посміхаюся. Сказати правду? Ні, то тільки буде мінус моїй репутації. 

На корпоративі я познайомився з Лєрою – молода секретарка, яка працювала поверхом вище. Красуня, струнка фігура, пишний бюст та звабливий макіяж. Під ранок прокинувся у неї в ліжку. Вона принесла кави, зробила сендвіч та запропонував прийняти разом душ. Я погодився. 

Так у мене з’явилася коханка. Після роботи я старався хоча б годинку побути з Лєрою. Ми вечеряли у ресторані, ходили у кінотеатри. 

– Треба другові допомогти з машиною, у гаражі, буду пізно, – казав Ані. Звісно, що ніякого друга не існувало. Я їхав на ночівлю до Лєри.

Вона як завжди виглядала вишукано – червона помада, білизна та прозорий халатик. На кухні – свічки, пелюстки троянд, вино та два келихи. Здавалося, що поруч з такою красунею я сам помолодшав років на 10 мінімум.

От що мені може дати Аня? Погладшала після пологів, весь час за дітьми слідкує та з квартири виходить хіба до супермаркету. Не можу навіть у кіно вийти чи в клуб. Чесно вона мені нагадує 40 річну жінку. Ще 10 кішок для повного щастя (як і фігури) не вистачає. 

Хіба вона забула, що також не тільки мати, але й моя дружина? Вибачте за відвертість, але інколи мені було огидно спати з нею в одному ліжку. А про більше я вже мовчу. 

Але Лєра була поганою господинею. Готувала погано, у квартирі завжди була пилюка та гора посуду в раковині. А речі у пральній машинці могли тиждень лежати.

– Я не хочу готувати, краще замовимо доставку суші! – кліпала оченятками, як те оленя. 

Або їй терміново треба новий айфон, сумочку від Гучі чи дати гроші на нарощення вій. Тому я забув про власні забаганки. Навіть голився одноразовою бритвою майже 2 місяці. 

Повірте, інколи я сумував за Анютиним борщем та котлетами. З такою горе-господинею, як Лєра, мій гаманець швидко худнув. А ще треба гроші на дітей, комунальні послуги, розваги, відпочинок…

І на новий рік я задумався – з ким вигідно жити? Так, можете зараз у мене кидатися камінням та лаяти. Але хочу для себе кращого. Бо подвійне життя вже набридає. Тому варто поставити крапку в такій ситуації. 

Ось Лєра – молода, красива, бездоганна фігура, з нею весело та цікаво проводити час. Деякі чоловіки так заздрісно дивляться на мене, коли проходимо з Лєрою повз. Я б хотів з нею одружитися. Але хіба зможу жити нормально, коли у неї руки ростуть не з плечей очевидно! Ні чаю не може заварити, ні яєшню посмажити. 

Інший варіант – моя Аня. Вдома завжди чисто, прибрано, речі на полицях під лінійку лежать. У холодильнику завжди багацько страв. Ще й діти хороші, жінка з ними займається, робить домашні завдання, зі школи забирає. Я хіба даю їм гроші на кишенькові витрати. 

Однак, не тягне до неї, як до жінки. Ну не хочу з нею навіть обійматися чи лягати в одне ліжко. От сприймаю її чисто як сусідку або ж хатню робітницю. Кудись зникла іскра у наших стосунках. Про що говорити з Анею? Та мені соромно з нею ходити у кафе чи ресторани. Здається, що вона мене своєю п’ятою точною просто розчавить на крихітні шматочки! 

Що б ви могли порадити такому чоловікові? Можливо, проблема в іншому?