Одягнувши піджак, наречений відчув, щось у внутрішній кишені, звідти він витяг акуратний конверт, на кому було написано “Синку, прочитай, поки ти ще не одружився”

Перед власним весіллям Богданові не сиділося на місці. Різноманітні думки лізли в голову, а тривога все ніяк не давала спокійно заснути. Тож молодик вирішив відволікти себе чимось. 

Власне, того дня він розвіяв для себе один із міфів про те, що перед одруженням хвилюються тільки наречені. А дзуськи! 

Час тягнувся так повільно, що хвилини здавалися цілою вічністю.

Чоловік вкотре перевірив костюм, натер до блиску взуття, переглянув список гостей, перечитав зворушливу промову, яку готував спеціально для коханої. Так почало світати. Більше терпіти юнак не міг, то взявся одягати весільний костюм і збиратися до вівтаря. 

Богдан накинув на себе піджак і відчув, що у внутрішній кишені щось було. Він здивувався, адже міряв його кілька днів тому і кишені точно були пустими.

Богдан дістав знахідку. Це був маленький конвертик, на якому почерком його неньки було написано: “Моєму синові. Почитай, поки ти ще не одружився”.

Наречений це тримаючись за руки на краватку, весільний костюм. крупним  планом рука людини, як носить біла сорочка і cufflink. Ділова людина  фіксації чорна краватка білу сорочку. Нареченого на весілля день фіксації  краватку,

Наречений оглянувся. Поруч не було нікого. Він обережно сів на краєчок ліжка і почав читати записку.

“Синку! Ти вже дуже дорослий, тому робиш важливий крок у своєму житті! Створення власної сім’ї – це велика відповідальність! Але, якщо у тебе немає жодних сумнівів, то ти готовий до цього. Я хочу, аби ти зробив усе, щоб твоя дружина почувалася коханою та щасливою, а вона давала тобі те ж саме взамін. Вклади у цей шлюб усю свою любов та теплоту. Знай, що у твоїх руках відтепер цінний скарб, який слід берегти.

Ніколи не критикуй свій вибір, адже ти бачив, на що йдеш і погодився на все з власної волі. Допомагайте одне одному і прислухайтеся до власних почуттів. У житті буває всяке, у тому числі й негаразди, але ви повинні розуміти, що це все – тільки тимчасові труднощі. Долайте їх разом. 

Нехай у вас усе і завжди буде гаразд. Не дорікайте одне одному та не рахуйте кожну витрачену копійку, бо щастя у простих речах.

Я хочу, щоб ваші погляди були наповнені кохання та щирості завжди. Цінуйте та бережіть одне одного!  

Не розкидайтеся грубими словами, не робіть того, про що потім будете жаліти. Пам’ятайте, що слова ранять більше, ніж вчинки. А головне – не шукайте відради в інших. 

На світі багато самодостатніх та прекрасних людей, але ви обрали одне одного. Поважайте свій вибір. 

Будуйте щастя з розумом. Ми любимо вас і бажаємо тільки найкращого! Міцної та люблячої вам сім’ї!”

Богдан розчулився настільки, що аж заплакав. Він так боявся, що в листі буде те що змусить його скасувати заручини, але ці слова тільки додали йому впевненості. Він збагнув, що рухається у правильному напрямку. 

Тепер Богдан розумів, що попереду його і справді чекає щось дуже грандіозне і довгождане.

Чи налякала б вас подібна знахідка перед такою важливою подією?