Олег поглянув на цінник від свого подарунку на день народження й обурено заявив, що він занадто дешевий. Я не знаю, що чекати від нього далі

З Олегом ми побралися п’ять років тому. Тоді йому було вже тридцять, а мені всього двадцять п’ять. 

Ми оселилися в однокімнатній кваритрі, яка дістала мені в спадок від бабусі. У майбутньому планували переїжджати в більше житло, тому заощаджували кошти на покупку нової нерухомості. Через це я намагалася на всьому економити й не витрачати гроші даремно. Однак коли Олег поглянув на цінник від свого подарунку на день народження, то обурено заявив, що я заплатила занадто дешево. Мені було прикро чути такі докори у свою сторону, адже я все одно орієнтувалася на якість. 

Та це був лише початок. Згодом мій чоловік показав своє істинне лице. Він переклав на мене усі побутові покупки, за які я розплачувалася зі свого гаманця. Коли дійшло діло до більш масштабних вкладень, то Олег продовжував розводити руками, мовляв, грошей у нього немає. Мені надоїло тіснитися в однокімнатній квартирі, але чоловіку, схоже, байдуже. Він навіть запропонував мені продати усі золоті прикраси й норкову шубу, аби коштів вистачило на нову квартиру. 

Зрештою я не витримала і сказала:

– Дорогенький, я втомилася самостійно тягнути нашу сім’ю. Навіщо мені у всьому собі відмовляти. якщо я можу жити одна і забути про економію? Тим паче дітей ти не хочеш, допомагати також.

Олег у відповідь промовчав. Я не знаю, як мені далі бути. Хіба чоловік із серйозними намірами буде так поводитися? Уся його зарплатня йде виключно на власні розваги. Він не задумується, що буде в майбутньому. 

Після чергового скандалу я прогнала його геть, а він наступного дня прийшов з вибаченнями. Обіцяв, що зміниться і казав, що просто не може мені запропонувати нічого кращого. Однак без бажання знайти пристойну роботу й придбати нерухомість нічого не вийде!

Зараз між нами з Олегом напружені відносини. Не знаю, як далі бути, адже я мрію про дітей і квартиру, а що в голові у чоловіка – невідомо. 

Як би ви вчинили на місці жінки? Чи є у цього шлюбу шанс на світле майбутнє?