Після “правила”, яке встановив Петро, я почала думати про скасування нашого весілля

З Петею я зустрічала приблизно 4 роки, познайомилися на першому курсі університету. І тільки-но тримала червоний диплом, як Петя одразу зробив мені пропозицію. І через місяць у нас буде весілля. Я вже обрала сукню, ресторан, поїздку на медовий місяць. Але з мрійливих небес до жорстокої реальності мене повернуло “правило” чоловіка:

– Словом, таке поняття як “родинний бюджет” у нас не буде, одразу тобі кажу. Ділимо окремо продукти, комунальні послуги, на забаганки типу косметики та одягу витрачай свої гроші. 

Чесно кажучи, я не очікувала почути таке. Ну ми ж одна родина, живемо разом. Точніше, я переїхала до Петі, адже він місцевий, має невелику двокімнатну квартиру.

Тепер не можу спокійно спати. Добре, зараз у мене є робота, можу собі дозволити дорогий тональний крем та сукню. А ось народиться дитина і я вийду у декрет. Звідки брати гроші? Та і мене цікавить інше питання – чи буде він забезпечувати малюка? Треба ж скільки одягу, коляску, іграшки, харчування… Будемо все порівну ділити чи як? На кого більше дитина схожа – той дає гроші? Дурня, та й годі!

Деяких моїх подруг чоловіки самі забезпечують, хоча ті також працюють. Хтось може дорогий айфон подарувати, інший відвезти на море або ж машину купити. І не заїкаюся про гроші. Ну але ця ситуація, яка відбувається мене – повний сюр. Порадилася з подругою, легко натякнула про таку ідею….і пожаліла, що почала розмову

– Ну так, нехай він ще з тебе братиме гроші на оренду квартири і рахуватиме, стільки гречки ти їси? Подруго, ти серйозно? Що це за чоловік, який не може свою жінку забезпечити елементарним комфортом? – почала мені дорікати. 

І чим ближча дата весілля – тим більше думок щодо фінансів у мене виникає в голові. З одної сторони я дуже кохаю Петю. Але рахувати кожну копійку також не варіант. Я не претендую на роль “утриманка”, але така ситуація дуже засмучує. Раптом, подруга має рацію? 

У когось є схожий досвід у родині? Будь ласка, напишіть, мені цікаво прочитати Вашу думку. Боюся зробити найбільшу помилку у своєму житті. 

Варто скасувати весілля чи обговорити таке правило з чоловіком ще раз?