Подруга відправила лист “подяки” коханці, чим прославила її на весь Інтернет

Буває, що живеш з людиною майже 10 років, але все одно не до кінця її знаєш. І я не тільки про звички чи хобі.

Нещодавно моя подруга розлучилася. Чоловік пішов до молодої коханки, якій тільки-но 22 виповнилося. Просто одного дня зібрав всі свої речі та гордо промовив “квартиру залишаю тобі”. Який мужній вчинок! 

Але Марта не та жінка, яка буде плакати та страждати. Вона сильна духом, не опускала руки. Одного вечора знайшла сторінку молодої коханки. То вони відпочивають разом у Єгипті, ресторані, нічному клубі. Тому Марта вирішила написати на своїй сторінці лист “подяки” Жанні. Ще й зробила такий кумедний коледж з її фото та позначила у дописі. 

“Дякую, сонце, що забрала мого чоловіка з родини. Адже хто я така, щоб бути поруч з ним? 

Однак, привселюдно хочу завірити наступні пунктики. Впевнена, що вони стосуються нашого бермудського трикутника кохання.

По-перше, не забувай, що у нього є діти. Тобто час попрощатися з постійними вечірками, адже їм потрібні гроші. Аліменти – така тяжка штука, ну що тут зробиш. До речі я буду уважно рахувати кожну копійчину. Знаєш, у тебе миле обличчя, але я не хочу його бачити під час судового засідання. І не забувай, що я адвокат, тому добре тямлю у законі.

По-друге, у Сергія така ніжна шкіра. Я помітила деякі подряпини на його спині та синці на шиї. Я б могла похвалитися всім подругам, що мій Сергій приборкав великого хижака у такій битві. Але тепер впевнена, що його максимум – з тобою у ліжку пововтузитися. Так що обов’язково купи йому в аптеці засіб. А раптом, такі “бойові рани” побачить ще одна жінка? 

І по-третє. Просто висловлюю тобі подяку всесвітнього масштабу. Тепер я почуватимуся вільною та щасливою жінкою. І роги скину, як той олень під час шлюбного сезону. Ну хоча б не буду ними зачіпатися за стелю та двері. До речі, товар обміну та поверненню не підлягає. 

Чудового вам життя разом! 

Цілую (вперше та востаннє), Марта.

P.S.: а ти віриш у закон бумерангу?”

Такий лист набрав декілька сотень лайків та поширень. Всі друзі та родичі підтримали жінку. 

Жанна від такого сорому видалила сторінку, а Сергій… Я нещодавно його бачила. Нагадує безхатька якогось, навіть не хотіла вітатися з ним. 

Жінка вчинила правильно?