Приходжу додому – а жінка читає листа, якого написала моя коханка

У мене був знайомий друг Василь. У 30 років почав керувати батьківським бізнесом – став директором великої будівельної компанії. І ледь не щодня їздив по сусідніх областях.

Хочу сказати, що він чоловік статний, при грошах, має чудову жінку та дітей. Однак, ласий на молодих дівчат. Жодної спідниці не пропустить.

І ось у Житомирі знайшов собі молоду коханку Ліну. Вона працювала у його дочірній компанії менеджером. Вася думав, що то розвага на декілька ночей. Але скоро отримав “радісну” звістку. 

– Після зборів вона заходить до мене у кабінет та простягає позитивний тест на вагітність. Я ледь не посивів, – бідкався друг. 

Однак, Вася не просив дівчину здихатися малюка, а запропонував фінансову допомогу. Нехай це буде їх секретом. І вигадали таємне слово для малюка “макарони”. 

Того вечора друг повертався з роботи, відчиняє двері – а на кухні сидить йог жінка. І тримає листа від коханки. Ох, він так налякався, що аж ноги підкосилися. 

– Коханий, тут тобі лист. Від якоїсь Ліни, – здивовано сказала жінка. 

Вася думав, що зараз отримає на горіхи від дружини та буде скандал. 

“Макарони. Одна порція з фрикадельками, інша – без. Попрошу надіслати побільше соусу, бажано європейського”.

Вася досі зі сміхом згадує про ту новину. Ліна народила двійнят. Зараз у них все чудово, зі своєю колишньою він розлучився. 

Що б ви зробили на його місці?