Приходжу знайомитися з батьками нареченої, а на порозі мене зустрічає маленька дівчинка і називає татом

Алісі тоді було тільки 3 рочки, коли одного вечора вона з мамою їхала у таксі до бабусі з дідусем. Її матуся, Катерина, все-таки наважилася розлучитися з горе-чоловіком та переїхала до своїх батьків.

Тоді дівчина ще навчалася на 4 курсі, на носі захисти диплому, сесія. Тому в Аліси було багато нянечок – бабуся, тітка Марина, сусідські дівчатка навіть у гості заходили. Бувало, що тато Павло інколи провідував дитину, надсилав подарунки та іграшки. А потім, з часом взагалі не приходив, навіть на свята не телефонував. Але Алісі тоді було всього 3 рочки, її більше цікавили нові лялечки та бабусині казки.

А через декілька місяців Марина всіх ошелешила приємною звісткою – вона виходить заміж. Нареченого, до речі, звали так само – Павло. І всі почали метушливо готуватися до весілля. Все-таки, треба познайомитися з майбутніми родичами, свати з хлопцем прийдуть у гості.

Того ранку всі жінки так метушливо бігали на кухні, готували багато страв. 

– Скоро Павло прийде, а ще нічого не готове, – чула Аліса. І від щастя у неї аж очі засяяли. Дівчинка подумала, що це вони про її татуся говорять. 

Вона заховалася у шафі в коридорі, щоб зробити таткові сюрприз. Ніхто не зважав на дитину, адже треба готувати стільки страв, витерти пилюку, розкласти тарілки й келихи на стіл. Думали, що Аліса просто тихо грається лялечками у своїй кімнаті. 

І ось у двері хтось постукав. Аліса хутчіше вибігла з шафки.

– Ура, татко прийшов! – крикнула вона та застрибнула Павлові на руки.

Правда, радість швидко переросла у розчарування. Адже її татусь мав біляве волосся та бороду, а тут молодий хлопчик з темним волоссям та карими очима.

– А ти не мій татко? – жалібно запитала Аліса. Павло похитав головою.

Однак, того вечора він ні на крок не відходив від дівчинки. Завжди при нагоді купував їй солодку шоколадку чи іграшку. А на весіллі вони так кумедно танцювали, що всі гості були у захваті. Відтоді Павло почав сприймати дівчинку, як свою донечку. Приходив до неї на всі свята у садку, танцював на випускному балу, допомагав з оплатою навчання та репетиторів. І, звісно, що вів під вінець до коханого чоловіка.

– Ось, це моя старша донька Аліса, скоро онука матиму!  – жартівливо відповідав Павло, коли всі друзі та колеги розпитують за дітей. 

Павло вчинив правильно? А ви б змогли так прийняти чужу дитину?