Прийшла в гості з тортиком, а прогнали зі скандалом! Таку гостину у куми я довго не забуду!

– Знаєш, Ірино, а в мене такий сусід гарний! Я, до речі, вже питала його за знак зодіаку, – щебетала моя подруга Ірина. 

Чесно, я не люблю, коли вона пхає носа у моє особисте життя та намагається звести з чоловіком. 

Я розлучилася 5 років тому. Просто колишній знайшов нову пасію – молода, струнка… Нарощене волосся. Як я це зрозуміла? Та її пасма залишилися у мене в кулаці, коли я побачила горе-коханців вдома. Так мій сюрприз-повернення з відрядження обернувся викривальною операцією.

Так, спершу було дуже важко. Я плакала днями та ночами, не виходила з дому. Майже нічого не їла, через що різко схудла. У мене випадало волосся, нігті не росли нормально, весь одяг висів, немов на дошці. Словом, я перетворилася на мумію. 

Зараз зі мною все добре. Навіть скажу більше – я дуже щаслива, що розлучилася з чоловіком. Можу спати до обіду, не треба варити борщ та танцювати на кухні до ночі. Закінчилися нескінченні докори свекрухи, що я не вмію готувати його улюблені пиріжечки та не так прасую йому сорочки. Але найголовніше – не треба намагатися бути ідеальною жінкою. 

Я живу у своє задоволення. Хочу – на вечерю замовлю суші. І ніхто не насідає на вуха “та це так дорого, могла і сама зробити”. Навіщо? Я грошей та часу витрачу набагато більше. А тут тобі привезли все свіже буквально за декілька хвилин. 

Не прибираю. Ні, не думайте, у мене у квартирі не свинарник. Просто замовила клінінг, а сама пішла на прогулянку чи пробіжку в парк. Чому я повинна рачки повзати та ледь не язиком вилизувати ту прокляту підлогу? Просто заплатила тисячу гривень і за годину моя квартира сяє. Нехай я цей час витрачу на себе, кохану. 

Однак, ніхто такого способу життя не розуміє. Ні моя мама, ні сестра, ні бабуся, ні подруги! Ніхто! 

– Яка ти господиня після цього, якщо твою квартиру прибирають чужі люди? – дорікає в один голос мама та бабуся, яке все життя догоджали чоловікам. 

– А не боїшся перетворитися зі стиглого персика на зморщену курагу? Ну я про… – саркастично запитує молодша сестра, яка обклала себе третьою дитиною та сидить у декреті вже ого-го скільки років! 

– Ох, а на старості років хто тобі допоможе пакети з продуктами піднести? Хто кран поремонтує? – співчуває сусідка. 

Дивні люди. У будинку є ліфт, зайшла, кнопку натисла та поїхала. Кран зможе мені полагодити майстер. Зараз, у наш час, існує стільки процедур омолодження шкіри! Ну, зроблю собі операцію з підтяжки. І буду красивіша за всіх у мільйон разів!

Тільки от Іринка (я хрещена її дитини) нічого не розуміє. Вона вважає, що я без чоловіка просто пропаду! Вже з ким вона мене тільки не сватала – сусід Петро, колишній однокласник, ще один сусід, троюрідний брат двоюрідної тітки по бабусиній лінії сусідки… Ну, словом, ви зрозуміли. 

І кожна гостина в неї вдома перетворюється на якесь сватання. Вона без мого відома спеціально запрошує неодружених або ж розлучених чоловіків. Все так навмисне підлаштовує. 

Але того разу я не стала мовчати. Ми дуже посварилися. 

– Я тобі хочу допомогти! Але якщо ти проти – провалюй з моєї квартири. 

Ось так мій комфорт перетворився на конфлікт. Знаю, що скоро у моєї похресниці (доньки Іринки) день народження. Однак, мене не запросили на святкування. Бо Іра вже всім рознесла плітки, мовляв, як я невдячна свиня і соромно мені має бути!

А мені ні капельки не соромно. Навіть більше – я задоволена, що змогла поставити крапку в цій дурній та абсурдній ситуації. Нехай це вийшло на підвищених тонах, з соковитою лайкою, але нарешті мене ніхто не починає тему за чоловіка. 

Можливо, наша читачка помиляється? А як Ви вважаєте – вона вчинила правильно?