Розлучена, по вуха у боргах та ще й вагітна – таке і ворогові не побажаєш! Але я не знаю, як змогла вляпатися в таку історію!

Я гадала, що у мене досить гарна родина, чудовий чоловік. Але ми з Олегом вже понад місяць живемо окремо, він приїздить хіба на вихідні до доньки. І все каже, що саме я винна у нашому розлученні. 

Взагалі, ця історія почалася досить дивно. Десь 4 місяців тому у нас була зустріч однокласників, ми зібралися невеликою компанією у кафе. Там був Богдан, ми колись зустрічалися в школі. Весь вечір поговорили тільки про своє, згадували старі-добрі часи. А потім він запропонував мене підвезти додому, викликав таксі. Далі я взагалі нічого не пам’ятаю, чесно, бо прокинулася у нього в ліжку. 

Мені було досить гидко та противно. Дуже плакала, бо я не розуміла, як це могла статися? Я вірна жінка та ніколи б не зрадила своєму Олегові! 

Я серйозно поговорила з Богданом та попросила тримати це у секреті. Ні його жінка, ні мій чоловік не мають про це дізнатися, інакше буде великий скандал. Тим паче, я дуже хочу зберегти родину. 

Тільки от не вийшло…. Одного дня мені стало дуже погано на роботі, у голові запаморочилося. Ніякі пігулки не допомагали, а тут ще й співробітниця жартує “та може ти вагітна”. Мене одразу у холодний піт кинуло, чесно. Побігла в аптеку, купила тест та судомно чекала у туалеті. 

За декілька секунд вималювалися чіткі дві смужки. Я не могла у це повірити, адже після народження доньки лікарі казали, що я не можу мати дітей. І з Олегом ми планували мати тільки одне малятко. А тут інша дитина. Від іншого чоловіка. Все поплило, як у тумані, я ледь не втратила свідомість та відпросилася з роботи. 

Думала, що зможу якось приховати вагітність, записатися на одну процедуру та забути про цю дитину. Але лікар сказав, що термін вже пізній та ніхто гарантій не дає. Вже Олег почав жартувати, що я схожа на Колобка (бо живіт з’явився, а я казала, що правилася). 

Тільки мій пан з тріскотом провалився. Олег якось побачив у сумці папери на облік у лікаря, поки я приймала душ. 

– Що це таке? Поясни! – пхав мені папери в обличчя та аж почервоній від люті. 

Я про все зізналася. Не могла брехати, що це його дитина і розказувати інші байки. Олег нічого не казав, він постійно мовчав, не дивився мені в очі. Зблід, як стіна, а потім зібрав всі речі та поїхав геть. Наступного дня я отримала від нього смс “я написав заяву на розлучення”. Знаєте, я б могла нарікати, що чоловік кинув мене у такій скрутній ситуації, що він міг би прийняти дитину. Але не буду. Розумію, що у цьому винна тільки я. 

Однак, є ще одна проблема – гроші. Я минулого року взяла великий кредит на те, аби відкрити власний бізнес, хотіла мати салон краси. Але бізнес швидко “прогорів”, я не стягувала оренду приміщення, клієнтів не було, ніхто не хотів на мене працювати. Ще й до того, майже 5 тисяч доларів я позичила  друзів та родичів, ми помалу виплачували кредит з Олегом. 

Але чоловік сказав, що тепер кредит – це не його справа. І я зараз у фінансовій ямі, з якої не можу вбратися. Треба закрити кредит, віддати борги, відкласти гроші на малюка. А ще купити молодшій доньці зимові речі, продукти, комунальні послуги. 

Мама та сестри відвернулися від мене та не хочуть навіть додому пускати. Єдине, що я від них почула “ми в тобі дуже розчарувалися”. Свекруха розповіла всім родичам, що я така нахаба, наставила синові роги. Такі казочки вже вигадувала, що я міняла коханців, як рукавички. На жаль, вони повірили у ці плітки. 

Я не знаю, що робити далі, чесно. Адже скоро треба брати декретну відпустку, а звідки я гроші візьму? Вже думала про те, аби звернутися за допомогою до Богдана. Але я зруйнувала свою родину. То навіщо мені зруйнувати ще щастя Богдана? Нехай я краще збережу цей секрет заради його жінки та дітей. Тільки що робити і як жити далі? Поняття не маю..