Сергій покинув свою дружину та маленьку донечку. А все заради молодої сусідки Юлі

Юля ще в університеті мала багато залицяльників та була першою красунею. Так, часто ходила на побачення, однак вважала, що гідна кращого чоловіка. Мріяла стати бізнеследі, мати власну справу, відпочивати закордоном та великий будинок. 

У 20 років вона вийшла заміж за Ігоря. Але не через щире кохання. Просто хлопець був із заможної родини та дівчина не хтіла втрачати такого вигідного чоловіка. Та з часом він почав дратувати, Юля всіляко намагалася його уникати. Навіть не було спільних тем для обговорення. 

А нещодавно у сусідній будинок переїхала молода родина. Юля одразу помітила Сергія – красивий, мужній, галантний. А ще мав чудове почуття гумору. Ну, словом, набагато краща кандидатура за її Ігоря. Одного дня вона прийшла у гості, буцімто, привітати з новосіллям. Двері відчинила Галинка – низька, трішки повненька, одягнена у сірий светр та темні джинси.

– Звичайна сіра миша. І що Сергій в ній знайшов? – подумала Юля. Однак, мило посміхалася дівчині в обличчя. 

Так спрацював хитри план – жінки почали товаришувати. Галя тоді була у декретній відпустці, адже доглядала за донечкою. Тому Юля часто заходила до сусідки “у гості”. Звісно, що при цьому вона одягала свої найкращі сукні, робила гарну укладку. І не забувала мило посміхатися до Сергія та пускати бісики в очі. 

А потім просила його прийти додому, мовляв, то у квартирі кран зламався чи дверцята треба прикрутити. Адже її чоловік постійно на роботі та його мало цікавлять хатні справи. 

– З радістю допоможу, сусідко, без проблем, – посміхався Сергій. 

І так він міг по декілька разів приходити до Юлі додому. Одного дня їй все-таки вдалося привернути увагу чоловіка. Спершу зустрічали таємно, поки Ігоря вдома не було. Але це дратувало дівчину, тому почала намовляти, щоб він негайно покинув Юлю. Сама зібрала всі речі Ігоря та виставила їх за поріг. Навіть не пояснювала, у чому справа – просто розлюбила його та більше не хоче разом жити. 

Однак, дівчина не врахувала одну деталь – маленька донечка. Спершу вона не була проти, щоб Сергій бачився з дитиною. Але розуміла, що Галя – її запекла конкурентка. А потім чоловіка взагалі звільнили з роботи та він цілими днями тільки грав комп’ютерні ігри. Звісно, що грошей стало обмаль, та Юля не могла собі дозволити купити нову сумочку, поїхати на відпочинок або ж замовити вечерю в ресторані. Та що там говорити, виявилося, що дівчина не вміє навіть звичайну яєшню приготувати. Через такі побутові речі Сергій з нею часто лаявся.

– А ось Галя так смачно готувала, не те, що ти! Навіть нормальну каву не можеш зробити. І яка з тебе господиня? – дорікав чоловік. 

Юля розуміла, що її щастя руйнується на очах, але нічого не могла вдіяти. Так вони прожили разом менш як місяць. Одного дня Сергій не витримав та зібрав свої речі геть.

– Галя готова мене прийняти назад у родину. Чесно, я не можу більше тебе бачити. Ти жахлива жінка! – сказав та голосно грюкнув дверима. 

Юля не знала, що їй робити далі. Можливо, що Ігор не був таким поганим чоловіком? Але вона пізно усвідомила свою помилку – чоловік вже одружився вдруге, зараз живе в іншому місті та чекає на первістка. 

Сергій з Галею продали будинок та переїхали геть. Тільки Юля залишилася сама у великій квартирі. Вона хотіла бути щасливою, мати поруч хорошого чоловіка, який буде її забезпечувати. А зараз навіть соромно вийти на вулицю, адже сусіди за спиною тільки насміхаються та пліткують. Дівчина не витримала такого сорому та бруду, продала квартиру та переїхала жити до своїх батьків.

Ігор, Сергій, Галя – всі вони живуть щасливо. Крім Юлі. Вона досі картає себе за той вчинок, коли вигнала першого чоловіка геть… 

А що б ви зробили на місці Юлі в такій ситуації?