Тільки через 12 років спільного життя Олександра зрозуміла, кого обрала собі за чоловіка – шкода тільки потраченого часу та змарнованої молодості

Олександра дуже любила дітей. Колись навіть на вихователя хотіла йти. Але життя в дівчини склалося дещо по-іншому. Тепер залишалося тільки мріяти про власного малюка. Але такого захоплення дружини  її чоловік зовсім не розділяв.

Досі Саша терпіла, але як тільки їй минуло 35, вона почала бити на сполох. А куди далі тягнути? До старості?

– Якщо ти так налаштована, то тобі доведеться обрати: або я, або дитина,- заявив коханий.

Саша була дуже розгублена.

Усі мрії та плани просто рухнули, а з очей впали рожеві окуляри, крізь які упродовж всього шлюбу жінка дивилася на свого обранці. Володя виявився ще тим егоїстом. Його не могли розчулити навіть сльози дружини. Ось так Олександрі і справді довелося робити вибір. Вона ризикнула і наважилася завагітніти, не повідомляючи коханому про свої наполеонівські плани. Напевне, поки йому краще нічого про це не знати.

Минуло кілька місяців і Саша й справді дізналася про вагітність. Ця новина неабияк втішила її. Про дитину вона ще нікому не розповідала – ще не час. Головне, що вона на сьомому небі від щастя. І було б непогано, якби цю радість з нею розділив Володя.

Коли животик став помітним, Саша наважилася поговорити з чоловіком. Вона думала, що крижане серце майбутнього татуся розтане і він щиро зрадіє цій новині. Але Володя залишався незворушним. Він тільки розлютився на дружину, сказав, що бачити її більше не хоче і пішов з дому.

Саша спохмурніла. Вона розуміла, що Володя не стрибатиме тут від щастя, але все ж, він міг хоча б вдати, що йому теж приємно від такої звістки.

Додому Володя так більше і не повертався. Його не цікавила ні доля дружини, ні його маленької донечки.

Олександра у відчай не впадала. Все ж таки вона зробила свій вибір. А дитину якось і сама на ноги поставить.

Спочатку неабияк допомагали батьки. Тоді стало легше. Саша ввійшла у ритм і навіть повернулася на роботу. Фінансове становище покращилося і для доні навіть вдалося найняти няню. 

Деякий час після розлучення Олександра ще писала чоловікові, намагалася листуватися з ним, надсилала фото малечі, але йому до цього діла не було.

12 років свого життя Саша витратила на невдячного егоїста, який думав тільки про себе. Він вибрав волю та безвідповідальність, коли мова зайшла за сім’ю і дітей. Такий у народі називаються боягузами. Ось таким і виявився її Володя. 

Скоро жінка подаватиме на аліменти. Така безсоромність колишнього не може залишитися без покарання.

Зараз Саша не жаліє ні про що. Вона дбає про улюблену доньку і паралельно будує собі кар’єру.  Та й Володимир, здається, не бідує. Він живе у своє задоволення. Уже вдруге встиг женитися і зараз живе з нею. Але найбільша іронія в тому, що нова обраниця Володі прийшла до нього з трьома своїми дітьми. Ось так у житті буває.

Тепер Саша точно піде до суду і подасть на аліменти: якщо може утримувати трьох чужих малюків, то і на рідну доньку гроші знайде.

А як на місці Саші вчинили б ви?