Три правила, які навчать Вас розбиратися у людях. Перевірила на власному досвіді

Важливо розбиратися у людях. Навіть, якщо Вам здається, що ніхто та ніколи не може зробити вам боляче. Смішно казати, але найчастіше ми отримуємо ніж у спину від близьких та коханих людей.

Чи варто закриватися від всього світу? Ні. Він не такий жахливий та жорстокий, як ви уявляєте. 

Ці правила допомогли мені налагодити життя. Прочитайте та запам’ятайте: 

1.  Двічі в одну річку не ввійдеш – це про жінок, яким зрадили. І як би сильно чоловік не каявся, що такого вчинку більше не буде, що він досі вас кохає та життя не уявляє…Повірте, він зрадить ще раз. Завтра, через місяць чи 10 років. Але тут питання більше до жінки – чи подобається вам бути поруч з такою людиною? Адже зрада – це не тільки про тіло, але й душу. Він зрадив ваше кохання, вашу родину, ваші цінності.

Повірте, таку рибину, яка почала гнити з голови, треба негайно викидати, щоб на інших не перекинулося.

2. Хоча б тиждень поспостерігайте за своїми звичками. Зранку сніданок, макіяж, автобус, робочий стіл, знову автобус, вечеря та сон. Таке одноманіття висмоктує з вас всі життєві сили та перетворює на робота. А ми всі знаємо, що у цієї диво-техніки нема найголовнішого – почуття. Тому, будь ласка, не перетворюйте себе на бездушну істоту. Знайдіть нове хобі – вишивайте вдома за переглядом улюбленого фільму, малювати картини (навіть готові за номерами) чи просто ходити пішки від роботи додому.

Повірте, навіть такі найменші дрібниці додають барви у життя.

3. Захищати свої особисті кордони – це нормально. От мені у дитинстві мама завжди казала “не потрібно вступати у суперечку зі старшими, бо вони ж старші”. І до чого це призвело? Моя сусідка, баба Галина, безпардонно могла сказати “ну що ти таке худе, ніби хворе”, подруга коментувала мої сукні “ну це не таке гарне, це тебе повнить, у цьому ти ніби на похоронах”,

Хоча з вагою у мене все було добре і я любила свій гардероб. Просто я тільки в 40 навчилася казати “ні”. Адже у першу чергу я дбаю про свій комфорт та затишок. І не дозволяю нікому казати щось погане у мою сторону. Навіть якщо справа стосується зачіски чи нових туфель. 

Я хочу жити так, як мені зручно, а не так, як кажуть інші. У цьому і весь кайф! 

Ці три правила я виробила зі своїм психологом. Так, це мене був період, коли чоловік зрадив, життя пішло коту під хвіст, а знайомі казали “ну це ти винна, що мужик на ліво пішов”. Мені знадобилося рівно 6 місяців, щоб вилізти з такої депресії.

Любі читачки, я від щирого серця раджу вам дотримуватися цих правил. Адже вони позитивно впливають на нашу енергетику. Бажаю всім тільки щастя! 

А Ви погоджуєтеся з такими правилами?