– Ти без мене ніхто, – кричав Василь своїй жінці, коли та збирала речі. Однак, скоро його слова повернулися бумерангом

Василь був задоволений своїм життям – перспективна робота, всі колеги його поважали та цінували. Вдома на нього чекає двоє діточок – Петрик та Галинка. Однак, дружина Віра дуже дратувала. Жінка часто скаржилася Василеві, що він не приділяє їй достатньо уваги, не цінує, не водить у кафе. Ну але що Вірі ще треба? Вона сидить вдома, няньчиться з дітками, Вася дає гроші на різні витрати. 

Правда, 10 років тому все було інакше. Вони тільки-но закінчили університет, у країні була криза. Чоловік працював вантажником на заводі, Віра мила підлоги у супермаркетах, а жили вони у невеличкій кімнатці в гуртожитку. Бувало, що не вистачало грошей навіть на продукти, часто їли пісну гречку із зачерствілим хлібом. Але були разом, підтримували один одного та вірили, що все буде добре. 

Вася й досі пам’ятає, як Віра підбадьорювала його та намагалася не опускати руки. Казала, що він обов’язково стане чудовим підприємцем та відкриє власний бізнес. Так і сталося. Тепер у Васі є мережа магазинів по області, вони достатньо заробляють. Часто відпочивають з дітками закордоном, купують їм найкращі та найдорожчі речі. Спершу йому подобалося таке безтурботне життя, але помітив, що Віра з красивої жінки перетворилася на звичайну домогосподарку. Навіть чимось нагадувала сіру мишку. Куди зникла та іскра гострих почуттів та емоції шаленого кохання? 

А місяць тому Вася взяв на роботу Аню – струнка білявка, яка була його асистентом. Однак, через декілька днів їх робочі відносити переросли у дещо більше. Чоловік почав затримуватися в офісі до ночі, бувало, що навіть у суботу їхав “у справах”. Аня вміло натякала чоловікові на дорогі подарунки та вечері у елітних ресторанах. Ось покліпає оченятами – а Вася вже купує нову шубу, телефон чи сережки з діамантами.

– То я ще нівроку чоловік, раз на мене подивилася така молода дівчина, як Аня, – тішив своє его Василь. Він настільки був засліплений почуттями, що не помічав, як Аня витягує з нього тисячі доларів. 

Але одного дня Віра вирішила приїхати до Васі на роботу, приготувала йому обід. Однак, у кабінеті на неї чекав справжній сюрприз – застала Аню в обіймах свого чоловіка. 

– Це не серйозні стосунки, повір, просто тимчасова розвага, я ж не збираюся кидати тебе та дітей. Просто справа у тобі, зрозумій, що у нас зникли почуття, а я хотів їх повернути, – виправдовувався Вася. Але у відповідь отримав тільки болючий ляпас у щоку від жінки. 

Того ж вечора Віра зібрала всі речі, викликала таксі та поїхала з дітками до своїх батьків. Вася намагався помиритися, але марно. Вже через місяць їх офіційно розлучили. Тільки одна дівчина раділа цьому – Аня. Вона швидко перевезла свої речі до великої квартири Василя та почала поводитися, як справжня господиня. Правда, у неї це дуже погано виходило. Дівчина не вміла готувати, не слідкувала за порядком у будинку. Тільки випрошувала гроші у чоловіка на різні розваги. І ще робила такі милі оченятка, як у кота з мультфільму “Шрек”. 

Відтоді минув майже рік. Гроші у чоловіка швидко закінчувалися. Однак, Ані було байдуже. Вона дуже хотіла полетіти на Мальдіви, мати нову машину з особистим водієм. І Вася зрозумів, що вчинив найбільшу помилку у своєму житті – втратив Віру. Він згадав, як вона зустрічала його з роботи теплими обіймами та смачною вечерею, міг розповісти їй про свої проблеми, а у відповідь тримати слова підтримки та любові. Як там його Петрик та Галинка? 

Вирішив помиритися з Вірочкою. Купив її улюблені квіти, дітками солодкі подарунки. Приїхав до її батьків та чатував під будинком. 

Скоро побачив жінку. Вона немов помолодшала років на 10 точно. Красива, усміхнена, випромінює світло й тепло. Але йшла не сама, а з чоловіком під руку. Вася одразу все зрозумів. Викинув подарунки у сміттєвий бак та поїхав геть. 

– Тепер вона щаслива. Але без мене, – думав Вася. І почав гірко плакати.

Тепер Василь живе сам. Вигнав геть нахабну Аню. Але проблеми на цьому не закінчувалися – бізнес на межі банкрутства. А ще дітки не хочуть бачитися з ним, відмовляються навіть по телефону розмовляти. І хоча вони ще маленькі, але все чудово розуміли.

Якщо чоловік кається у своїх вчинках, то заслуговує на другий шанс? Чому ви так вважаєте?