– Ти геть втратила клепку? Замість того, щоб влаштовувати цей цирк, могла просто поговорити про все зі мною! А зараз про твою уже брехню вся рідня знає!

Ще змалечку Віка точно знала, якого життя хоче в майбутньому. Воно обов’язково мало бути безтурботне та забезпечене, щоб вкладатися якнайменше, але отримувати якнайбільше. Втім, усе мало свою ціну. Тож з юних років дівчина завжди стежила за собою та за своєю зовнішністю, фігурою та кмітливістю. Потрібно було відточити в собі ідеальні якості, щоб підчепити заможного кавалера. Такі на абищо не купуються.

Із В’ячеславом Віка познайомилася минулоріч. Це був справжній чоловік її мрії. У нього була трикімнатна квартира в центрі, власний автомобіль і прибутковий бізнес – усе, що потрібно такій красуні, як вона. Це після першого тижня спілкування Віка вже знала, що цей хлопець повинен з нею одружитися. І робити це слід якнайшвидше, доки не знайшовся хтось кмітливіший за неї.

Життя саме змусило ввімкнути в дівчині справжню актрису і використовувати все, що вона відточувала  роками. Ясна річ, що встояти В’ячеслав не зміг. Вона також дуже йому сподобалася. 

Усе йшло за планом, то Віка трохи розслабилася. Але на одній із вечірок, де молодик познайомив майбутню наречену зі своїми подругами, Вікторія зрозуміла, що це далеко не кінець справи. У неї, як виявилося, було чимало конкуренток. Усі вони також вилися довкола багатія, намагаючись і собі відкусити ласий шматок. Тож діяти слід було негайно.

Довелося піти на крайнощі.

Наступного ж ранку Віка заявила В’ячеславові, що вагітна від нього.

Вона збрехала, аби той уже точно не зміг викрутитися і уникнути весілля. Сам юнак, як совісний громадянин, повів дівчину до РАЦСу. Думав, що тягнути вже не було куди – кохана була вагітною. А сама Вікторія навіть не переймалася. Була переконана, що тільки-но вони розпишуть, то й до справжньої вагітності не так далеко.

Шлюб за добу» для воїнів – АрміяInform

Заручини захотілося відсвяткувати. Тому Віка зібрала своїх подруг у барі і вони радо відправляли знайому під вінець, запиваючи все червоним напівсолодким. Найбільше з алкоголем перебрала якраз винуватиця празника. Все було настільки погано, що довелося телефонувати В’ячеславові, аби той по неї приїхав.

Через декілька хвилин новоспечений чоловік уже був на місці.

– Що ви з нею зробити? Для чого напоїли її? Вона ж вагітна!

– Та ти що. А нам вона про вагітність нічого навіть не казала. Тільки про весілля згадувала.

В’ячеслав замислився. Він взяв до уваги ці слова знайомих і вирішив, що слід буде серйозно поговорити з дружиною, як тільки вона проспиться. Наступного ранку Віка ледь підвелася з ліжка. 

В’ячеслав трохи почекав, доки кохана прийде до тями і вручив їй новий тест. Мовляв, іди і доведи мені, що ми скоро станемо батьками.

Дівчина намагалася знайти відмовки, але все ж таки розплакалася і зізналася у всьому.

– У тебе он скільки прихильниць! Не встигну оглянути, як ти вже будеш з іншою! А я цього не хотіла!

– Ти про кого взагалі говориш? Які дівчата?

– Ну та красуня з вечірки, яка постійно на тебе дивилася!

– Ти точно з глузду з’їхала! Краще б поговорила зі мною нормально, а не влаштовувала весь цей цирк! То була моя двоюрідна сестра. Вона взагалі в  Англії живе. А тут тільки на декілька днів до рідні приїхала. Я навіть не знав, що ти на таке здатна, Вікторіє. 

– Вибач. Я ж це все заради нас робила,- вмивалася сльозами дівчина.

– Заради нас? Що ж, не знаю, чого ти там хотіла, але поки що я скасовую весілля. Я мушу подумати перш ніж будувати з тобою спільне майбутнє.

Весілля так і не відбулося. В’ячеслав намагався пояснити Вікторії, що більше не зможе жити з людиною, яка такими шляхами досягає свого. Та й навряд чи вона робила все це через щире кохання до нього. Коли люблять, то не дозволяють собі маніпулювати почуттями інших.

А що про вчинок Вікторії думаєте ви?