У 50 років поставила хрест на інтимному житті. Навіть чоловік не спить зі мною у ліжку

Мені 50 років. Позаду – щасливий шлюб, двоє прекрасних синів та коханий чоловік. Є квартира, власний бізнес, маємо невеличкий магазин з одягом. Загалом, у нас все було навіть дуже добре, деякі подруги ставили нашу родину у приклад та заздрили по-білому. 

Однак, зараз наші стосунки з Андрієм помалу скочуються у прірву. Здається, що ми не чоловік та жінка, а просто сусіди. “Привіт, гарного дня, добраніч” – наші завчені фрази, які лунають щодня. 

Річ у тому, що приблизно минулого року у мого Андрія була операція в одному інтимному місці. Просто якась грижа чи інфекція, достеменно не знаю. І от після того наше інтимне життя сказало “бувай”. До того у нас все було добре у ліжку, повірте. У 50 років все було так само, як у 20 чи 30. Різні експерименти, пози, місця, навіть іграшки пробували. 

А все в один момент зруйнувалося. Не можу сказати, що я залежна від цього процесу, але не хочу в 50 років ставити на інтимі хрест. Почуваюся досить привабливою та хочу бути бажаною для Андрія. Щоб у нього аж слини на мене текли. Те, що мені 50 не означає, що я стара бабуся, повинна ковдрою вкритися та спицями в’язати. 

Андрій взагалі не хоче мене в ліжку. Коли я першою проявляю ініціативу, то дуже сердиться та відштовхує. Зараз взагалі спить у вітальній, бо, бачте, я заважаю йому спати! Не хоче пити “Віагру”, бо вважає, що це марна трата грошей. Пропонувала піти до психолога, аби нам щось порадили чи до лікаря. 

Тільки Андрій взагалі зрікся мене, як жінки, чесно. Його досі тримає той невдалий досвід після операції. Я навіть раз почула, що він говорив про це зі своїм другом по телефону та назвав себе “неповноцінним” мужиком. 

Подруги взагалі порадили завести коханця для профілактики. Жодних любовних історій, тільки раз у тиждень зустрітися десь у готелі зробити справу і все. Однак, я не можу зрадити чоловікові. 

Сини інакшої думки – вони пропонують нам розлучитися. Мовляв, я ще встигаю у той потяг щастя та інтиму. Навіть невістки почали мене підмовляти, аби я зареєструвалася на сайті знайомств та шукала молодика. 

Однак, я не можу. Це низько та підло. Не можу так ницо вчинити з Андрієм, адже сильно кохаю чоловіка. Однак, справи у ліжку геть кепські. Що далі робити? Хтось з таким стикався?