У 60 років я залишилася без чоловіка. Адже не думала, що він може так вчинити

Після 30-ти років подружнього життя мій Олег вирішив піти…. Бо знайшов молоду, красиву, привабливу дівчину. 

– Ти не хвилюйся, я буду приїздити на свята до дітей, з онуками хочу бачитися. Просто я тебе вже не кохаю та вже не маю сил так далі жити. Бо собі, в першу чергу, гірше роблю, – так “аргументував” свій вчинок Олег.

І ось мені 60, онуки, квартира, дача…та розлучення. Мені було соромно навіть дивитися сусідам у очі, щоб зайвий раз про мене не пліткували. Адже це просто сенсація – стару бабу кинули заради гарної молодиці. Потіха для сусідів. 

Але ви не хвилюйтеся, зараз у мене все добре. На щастя, діти та внуки були поруч, підтримували мене, як могли. А ще я ходила до психолога. І хочу з вами поділитися її рекомендаціями.

1. Думайте про себе:

Так, звучить егоїстично. Але пам’ятайте, що у першу чергу ви повинні дбати за себе – купувати гарний одяг, відпочивати, ходити у салони краси, насолоджуватися життям! Повірте, крапелька егоїзму додає нові барви у життя. 

2. Цінуйте себе: 

Каюся – інколи я тероризувала Олега дзвінками та просила, щоб він повернувся. Навіть хотіла поговорити з його молодою пасією. На щастя, я вчасно схаменулася. Чоловік зрадив мене, втоптав мою любов та гідність у багно. Він так підло вчинив зі мною, а я ще так трималася за ці стосунки! 

Ні, так не має бути. Любі жінки, ніколи не тримайтеся за того чоловіка, який зробив вам боляче. Один раз зрадив – то зрадить і вдруге. Таким вірити не можна. 

3. Полюбіть себе: 

Мої подруги казали, щоб я зареєструвалася на сайті знайомств, шукала нового чоловіка. Але хіба це мені потрібно? Я що, якась неповноцінна жінка, яка не може прожити сама? 

Тому я вирішила насолоджуватися таким вільним життям сповна – поїхала з донечкою на відпочинок у гори, почала вишивати картини. Навіть купила собі маленьку собачку, порода чихуахуа. Ще з дитинства мріяла про домашнього улюбленця. 

Думаю, що після розлучення саме настає той час, коли потрібно жити тільки для себе та заради себе коханої! 

Любі читачки, я бажаю Вам тільки всього найкращого. Будь ласка, якщо у вашому житті трапилася така пригода, як і в мене – прочитайте ці правила. Вони змінять ваше життя на краще, я обіцяю! 

Як Вам такі “правила”? Нормальна така поведінка чи ні?