У сусідній автівці молода білявка про щось емоційно говорила. Вирішив підслухати

Стою на паркінгу, чекаю дружину. Заодно прогрію автівку, щоб холодно не було. І тут біля мене припарковується великий Лендровер, а за кермом білявка. Відчинила вікно, палить сигарету та з кимось говорить через телефон:

– Буся, ти руку зламав? Ну зай, як ти так? Боляче? Буся, ти почекай, я скоро приїду, чесно! Тобі щось купити? Буся, ніяке село! У тебе ж рука.

Знаєте, це така типова “світська” левиця, у мої останній айфон, губи перекачані, як та дупа у макаки, нарощені нігті, немов щупальця Кракена. Не вистачає тільки маленької собачки у сумочці. 

– Буся, я тебе також дуже сильно люблю. Клади слухавку перший. Ні, ти! Ні, буся, ти! Ти! І я тебе цьомкаю тисячу разів, мій буся-сюся. 

Вона витерла сльози, підправила макіяж, підфарбувала вії та знову до когось зателефонувала:

– Мамо, ти уявляєш, що цей бовдур накоїв? Руку зламав! Я б йому зараз не тільки руку, але й інші кінцівки зламала. І ще так милицею вгамселила. Ну який город, ти про що? Ясно, що ми не приїдемо. Я зараз поїду в аптеку за ліками. Я знала, що він недолугий, але не настільки. Перечепився за сходи та впав. Я йому окуляри куплю або навіть спеціальний телескоп!

Білявка ще про щось емоційно говорила, але до мене прийшла жінка. Ми поспішали додому, тому, на жаль, я не дослухав розмову незнайомки до кінця.

Впевнений, що це вона розвела чоловіка на велику машину. А за спиною так про нього говорить. Ну могла хоча б підтримати, а не удавати, як хвилюється. Невже майже всі жінки на цьому світі такі меркантильні егоїстки? Вам від нас тільки гроші потрібні? 

А що ви думаєте? Можливо, це поспішний висновок?