У тієї жінки такі забаганки, що їй треба було з олігархом одружуватися, а не з нашим Ромою: там щомісяця манікюри, педикюри, фарбування, вії, брови – і хто його знає, скільки це все коштує

–  Минулого тижня я готувалася до дня народження. Стільки сил та часу пішло, щоб усе було ідеально. А перед самим святкуванням мені телефонує мама і каже, що їх не буде. І для кого я це все готувала?!– обурюється 40-річна Марина.

Жінка розповідає, що й гадки не мала, що могла трапитися. Якщо транспорт, то вона готова була сама поїхати за ними. А якщо гірше… Довелося розпитувати, що ж там сталося. Матір пояснювати не стала. Просто сказала, хай до них приїде зять, привезе трохи салатів і одразу ж подарунок забере. Тільки щоб не злякався, бо Роман додому вернувся.

Як виявилося, Роман – молодший брат Марини. Він пішов з дому 6 років тому і так жодного разу за весь цей час не подзвонив навіть. Родичі його спершу намагалися його повернути, але той попросив не шукати і його. Мовляв, більше не вернеться. Але привела його доля додому знову. Ось ледь на коліна не падає, так проситься в батьківському домі пожити. До того моменту про нього в сім’ї навіть не згадували.

– Я була така здивована. Хто ж міг подумати, що наш Роман все ж таки вернеться. Клявся ж ні ногою в дім більше. Питаю в мами, як це так сталося. А вона розповідає, що той прийшов вночі, впав на коліна і пробачення просить. Каже, що був молодий і сильно погарячкував. А зараз зрозумів, яких дурниць наробив і проситься назад. А за душею ні копійки. Навіть курка і та подерта та зношена.

Згодом від нього ж і дізналися, що він був жонатий. Взяв собі за дружини якусь міську панянку, у якої забаганок було більше, ніж зубів у роті Романа. Стільки примх і невдоволення, що нікому такої жінки не побажаєш. 

– Та я б сама від такої жінки втекла. З такими забаганками, як у неї, треба було олігарха шукати, а не з нашим Ромою водитися. Вона з після весілля звільнилася і на шиї у чоловіка сидіти почала. І не просто сиділа, ще й ноги звісила. Щомісяця у неї манікюр, педикюр, фарбування, вії, брови. А тепер уявіть, скільки на це все грошей іде! І на цьому далеко не кінець. Їй квартиру орендувати треба, у ресторанах їсти, з подругами гуляти. І все на плечі Роми. Йому діставалася хіба що дірка від бублика. Так вони і розорилися. Рома втомився працювати, а його дружина спустила всі заощадження на непотріб. Ось прийшли до матері з валізами. Пожити просяться.

Батькам діватися було нікуди. Пустили сина з невісткою у свій будинок. Живуть тепер усі разом. Відтоді минуло тільки кілька місяців, але й ті були схожа ні пекло. Невістка за звичкою нічого не робила, тільки грошей у свекрів випрошувала. Їй же треба кінчики волосся підрівняти! 

Спершу свекруха мовчала. Мирилася з усім, щоб потім не винили її в тому, що шлюб синові зіпсувала. Але потім не витримала. Вона більше не хотіла бути прислугою власній невістці. А то остання живе, як у готелі. Відтоді і почалися конфлікти та сварки в досі.

– Я навіть повірити не можу, що це трапилося з моєю сім’єю, – зітхає Марина. – Але далі стало тільки гірше. Невістка наполягала, щоб Роман відсудив у батьків половину дому. Тому довелося татові продавати дім і виплачувати частину синові. А на решту купили собі з мамою однокімнатну квартирку у місті. Молодята гроші взяли і знову пішли. Не пишуть, не дзвонять – ми їм не потрібні… До пори, до часу. 

Марина хитає головою. У батьківському домі була і її частка, але довелося заплющити на це очі. Хотілося допомогти братові. А він ось так дякує тепер.

Підкосила ця історія здоров’я Марининої матері. Про їхню сім’ю тепер чутки різні ходять. НЕ кожен таке витримає.

А кілька днів тому Рома знову повернувся. Цього разу сам. Знову ні гроша за душею. Просить пробачення. Обіцяє, що більше так не буде. Але батько не збирається проходити цього ще раз, тому дозволив синові пожити на його квартирі тиждень, а далі, мовляв, сам розбирайся.

А ви б пробачили такому синові?