Якось я побачила, що мій чоловік виходить з чужого під’їзду, вирішила з ним поговорити, але він спокійно відповів, що це юрист по роботі, а сьогодні я нарешті зрозуміла, ким насправді був той юрист

У шлюбі я вже понад 10 років. Колись цей період здавався мені неймовірно довгим, але насправді, цей десяток минув, як одна мить.

Я живу у просторому власному домі. Виховую дітей, тому поки що сиджу у декреті. Вчора саме вирішила прибрати в домі. Зробити суботник в середині тижня.

Взялася перебирати речі у шафі і дійшла до частини свого чоловіка. Серед усіх знайомих мені речей я побачила нову сорочку. До слова, весь одяг йому постійно купую я, тож і про оновлення гардеробу завжди в курсі. Але цю сорочку я бачила вперше. 

Is My Dry Cleaner Really Cleaning My Clothes? - Racked

– Що це таке?- я показала Олегові те, що мене так здивувало кілька хвилин тому.

Коханий відсьорбнув кави, окинув мене байдужим поглядом і відповів:

– Сорочка,- тоді підвівся і вийшов з дому.

Така поведінка Олега мене неабияк збентежила.

Давно мені свекруха говорила, що слід мені зайнятися собою. Вона, до слова, ніколи не жаліла на мене ні грошей, ні дорогих подарунків. А три місяці тому я народила третю дитину. Це неабияк втомлює. Важко вгодити всім. 

Мій Олег ніколи не міг похизуватися надмірною увагою жінок. Я жодного разу не підозрювала його у зраді. Він навіть причин не давав. До цього моменту. 

Взагалі мій обранець – із тих людей, яких називають занудами та заучками. Він постійно сидить у своєму ноутбуці і займається програмуванням. Але сім’янин він хороший. З ним мені було дуже комфортно та спокійно. Не дарма ж трьох діток виховуємо.

Ми довго старалися вкладатись у сім’ю фінансово і ось кілька років тому Олег відкрив власну справу. Відтоді наші справи пішли вгору. Ми купили дім, всю техніку і навіть два авто. 

Потім до мене почали доходити різні чутки. Люди різне говорили про мого вірного обранця, але я намагалася цьому не вірити. Втім, місяць тому сама у всьому переконалася. Я побачила в його машині молоду дівчину. 

Я заховалася за пишним кущем троянд біля офісу свого коханого і спостерігала за ними крізь листя. Наступного разу я помітила, як Олег виходить із сусіднього під’їзду, а коли намагалася розпитати у нього про це, отримала відмазку про якогось там юриста по роботі.

Власне, вірити в таке я не хотіла. Тому була переконана, що Олег каже правду. 

Але коли під час прибирання в його шафі я знайшла нову сорочку, то підозри таки закралися всередину. Я більше не можу мовчати. Я вкотре намагалася з ним поговорити. І аж цього разу він у всьому зізнався. 

Олег вже давно мені зраджував. Аж цілих три роки. За цей час вона навіть встигла народити йому дитину. Ось так мій коханий покинув нашу сім’ю заради іншої жінки. Дітям він пообіцяв помагати, а зі мною розпрощався назавжди. 

А як до зради ставитеся ви?