Вирішила провчити нахабну сусідку, а тепер на мене косо дивляться всі мешканці будинку

Одразу хочу себе виправдати – я не чайлдфрі, не маю нічого проти діток чи молодих матусь. Однак, деяким сусідкам вже шарики за ролики заїхали. Тому хочу розповісти про цю історію, яка трапилася зі мною декілька днів тому. 

Я живу на орендованій квартирі, перший поверх. Хоча це новобудова, але шумоізоляція тут дуже погана. Тому я чую кожен звук – як відчиняються двері, вітаються сусідки, гуляють собаки та їде авто. А ще зі мною живе донечка, якій 3 рочки. Просто ми з чоловіком розлучені та я похапцем вибирала житло.

Єдина перевага цього району – неподалік є дитяча лікарня, садочок та майданчик. А ще цілодобова аптека та магазин. 

Знаю, що поверхом вище живе сусідка Олена з трьома дітьми-підлітками. Однак, ми не могли з нею знайти спільної мови. Адже її старший син раз вибив мені вікно м’ячем (нагадую, що я живу на першому поверсі).

– Ну це ж дитина, а через одне вікно ти не збіднієш, – виправдовувалася сусідка. На щастя, наш конфлікт вирішила власниця, бо я про все чесно розповіла. 

Здається, що потім Олена почала мені тихцем мститися. Наприклад, дозволяла дітям голосно слухати музику о 10 вечора. Вони кричали, гупали. І через це ні я, ні донечка не могли нормально спати. 

Під моїм віком у спальні була лавочка з двору. І там часто курила або Олена чи її донька. Могли недопалки кинути мені у прочинене вікно. А я не хочу, щоб моя дитина дихала такою отрутою. 

На всі прохання та зауваження вона тільки реагувала сміхом:

– Бо що? Залякаєш мене знову власницею? Вона прийде та пальчиком помахає? 

Хочу сказати, що Олена не є прикладом зразкової матері. Знаю від власниці, що діти у неї від різних чоловіків, сама не має роботи та не хоче навіть її шукати. Виживає тільки за рахунок аліментів та соцвиплат. Найбільше мені школа її молодшого сина Петрика. Дитина у 5 років не вміє говорити, тільки укає. Весь час у порваному одязі та старих кросівках. Навіть іграшок власних не має.

Того вечора я заколисала Марію та вийшла на кухню. Відчинила вікно – і чую лайку. То Олена так мене зі своїми подругами обговорювала. Вже винесли вердикт, чому від мене пішов чоловік. Бо я гуляща жінка, яка наставила йому роги. А ще дуже сварлива. І це зараз вам у цензурній формі розповідаю. 

Я не дозволю, щоб мене та дитину поливали брудом. Тому крикнула у вікно:

– Ану закрий свій рот, інакше поліцію викличу!

У відповідь почула тільки лайку та насмішки. Схопила телефон та набрала до поліції. На щастя, вони приїхали швидко та зловили Олену на гарячому. Вона палила біля маленького сина, який спав у колясці. А ще пила міцні напої. 

Скали протокол, виписали штраф. Звісно що мене взяли у цій справі як головного свідка. Олена тільки косо на мене глянула на щось пробурмотіла під носа. 

На щастя, цей цирк закінчився. І не встигла я спокійно видихнути – як наступного ранку отримала гнівний коментар від сусідки Олени, бабусі Галі:

– І не соромно тобі? Вона мати, а ти на неї поліцію травиш. Дивися, аби з твоєю дитиною такого не трапилося!

Тоді всі сусіди тільки перешіптувалися за моєю спиною, бо я посміла так вчинити з Оленою. І байдуже, що всі знають, яка вона горе-матуся. 

Однак, я не вважаю себе винною у цій ситуації. Та плітки між сусідами не вщухають. Вже думала про те, щоб змінити квартиру та переїхати в інший район. Бо тут не почуваюся у безпеці. 

Що б ви могли порадити нашій героїні?