Вирішила влаштувати перевірку на вірність коханому. Не сподівалася, що він так відреагує на моє зникнення

Вирішила влаштувати хлопцеві перевірку на вірність. Не те щоб у нас були причини або ж сварки… Просто вважаю, що краще один раз переконатися і на тому поставити крапку. Тим паче, що у мого Андрія було багато знайомих дівчат, які відверто, симпатичніші за мене. 

Я побачила такий розіграш на Ютубі. Дівчина написала прощального листа, заховалася у шафу та чекала на хлопця. Тому я все виконувала згідно “інструкції”. Взяла великий аркуш формату а4, написала проникливого листа, навіть де-не-де намочила водою (нехай думає, що я плакала). Поставила на стіл, а сама заховалася під диван. Бо у кімнаті не було шафи. 

От чую, як відчинилися двері – це Андрій повернувся з роботи. Роззувся, одягнув капці, зайшов до ванни та вмив руки. Я аж затамувала подих, коли побачила його капці біля дивану. Він взяв мого “прощального” листа й щось бурмотів під носа. 

– Ну нарешті вона пішла геть. Боже, ти почув мою молитву! – радісно крикнув Андрій та аж підстрибнув на дивані. 

І це така його реакція на лист? Це так він мене кохав? Я вже хотіла вилізти з-під дивану та надавати йому стусанів, але хлопець комусь почав телефонувати:

– Привіт, кохана. Ти не повіриш, але Марта переїхала геть. Так, назавжди! Так що сьогодні нарешті ночуватимеш у мене. Я куплю нам вино, замовлю романтичну вечерю. Що? Готель? Ого, нічого собі пропозиція. Ти вже орендувала номер? Кажи адресу, я скоро приїду. 

Хутчіше накинув на себе пальто та побіг геть. Я зі злості аж головою об бильце дивану вдарилася, коли вилізала. Ох, зараз я йому влаштую. Візьму гвинтівку чи биту та поїду у готель. І хто ця коханка? Однокласниця Оля? Колега Іра? Сусідка Віка? Ось і мій аркуш на столі з адресою. 

“Марто, з тебе вийде поганий таємний агент. Я бачив, як твоє волосся стирчало з-під дивану. Пішов у магазин за солодощами. Так що припини страждати дурницями, я кохаю тільки тебе!”

Стало так соромно. Здається, я дійсно страждаю різними дурницями. Мій Андрій найкращий чоловік у світі. Я ні капельки не сумніваюся у ньому!

А ви за чи проти таких “перевірок”? Чому?