Я чоловік та не вірю в жіночу дружбу. А все через одну знайому, яка дуже пхала носа у наші стосунки

Я чоловік та не вірю в жіночу дружбу. Ви запитаєте – чому? Ось вам невелика історія, яка трапилася у нашій родині. 

Я з Христинкою познайомився ще на першому курсі. Вона сіла до мене за парту в аудиторії, слухала музику. А я впізнав мелодію, то ж був Океан Ельзи. Так ми розговорилися, я її потім запросив на каву, гуляли після пар. Ну так ми й почали зустрічатися. 

І після закінчення 4 курсу я зробив їй пропозицію. Ну це і так було зрозуміло, що Христя буде моєю жінкою, бо разом довго зустрічалися, переїхали на невеличку орендовану квартиру. І тут почалося найцікавіше. До нас на новосілля приїхала її найкраща подруга дитинства – Ліля. 

-Ой, як у вас тут затишно! Ну ти, Сергію, такий чоловік, все до ладу приводиш! 

Мені трохи ніяково було слухати похвалу Лілі, бо просто…ну звичайна квартира, я хіба меблі перетяг з одного місця на інше. А вона так щебече, немов перед нею Дон Жуан. 

– Сергійчику, а ти не наллєш мені шампанського? – кокетливо запитує.

Христя тільки показала мені на келихи та фрукти. Ми тоді були утрьох, але здавалося, що якби не було Христини – Ліля б накинулася на мене, як тигриця. Тому вирішив прогулятися, “за продуктами”. 

Вже наступного дня Ліля додала мене у фейсбуці. От коментує фото, де ми з Христинкою на відпочинку “Ти такий красивий”, “Ого, які  в тебе мускули”. Мені було дуже ніяково, чесно. Я видаляв, блокував, але Ліля все одно якось діставала мене 

– Ну вона так хоче з тобою потоваришувати. така у неї манера спілкування, – виправдовувалася Христинка. 

Я намагався тримати дистанцію між Лілею. Тоді вона нарешті перестала до мене залицятися. Але натомість…почала наставляти Христину проти мене. 

– А твій Сергій не міг знайти кращу квартиру? 

– Ви так на всьому економите, твій чоловік купив це шампанське в АТБ по акції? 

– Слухай, а чому ви їдете в Одесу, а не в Болгарію чи Єгипет? Невже твій Сергій не може дати тобі найкращий відпочинок?

– Обручки зі срібла? Дорогенька, зараз у моді золото! 

Така поведінка мене дивувала. Але більше дратувала. Ну спершу Ліля до мене так добре ставилася, а тут вирішила затоптати у болото? На щастя, Христя заступалася за мене та вирішила припинити спілкування з такою горе-подругою.

Але на цьому наші пригоди не закінчилися. Якось ми гуляли у парку та до нас підійшла знайома Христі. Вона з такою огидою дивилася на мене, а потім різко запитала:

– І як у тебе тільки совісті вистачило? 

Ми з Христинкою перезирнулися – що це за така заява? 

– А ти, Христино, себе на смітинку знайшла? Невже нічого про його зраду не чула?! 

У мене очі одразу стали круглими, немов колеса від трактора. 

– Мені Ліля все розповіла! Ти хіба не знала, що твій Сергій потайки до неї залицявся!? 

Ох я тоді так хотів взяти ту Лілю за голову та всю дурню витрясти. Як у неї тільки язик повернувся таке на мене наговорити? Того ж вечора Христя запросила Лілю в гості. Типу на вечерю, щоб не злякати її.

– Лілю, що це за плітки ти розносиш? Чому кажеш, що Сергій мені зраджує?!

– Ой, та я просто жартувала, таку перевірку вирішила вам влаштувати, не сприймайте це серйозно

– Лілю, негайно проси вибачення та кажи всім, що це брехня. 

– Ну Христю, я ж просто жартувала.

Вже через декілька хвилин сумка Лілі полетіла в коридор. Я чоловік, на жінок ніколи не підійму руку. А ось моя Христя – це та розбишака з дитинства, тому її подруга отримала і келихом шампанського по обличчі (вилила напій) та ще смикнула за волосся. 

На щастя, після того випадку Ліля нам на ночі не попадалася. Друзі розповідають що вона навіть перепитує, чи будемо ми на спільному святі чи зустрічі. І якщо чує наші імена – одразу вигадує відмовки, аби не йти. 

Але я не можу второпати – що коїлося у її голові? Чому вона почала поливати болтом нашу родину, пхати носа у стосунки? Жінки, що в біса з вами не так? 

На Вашу думку, чому подруга вчинила так підло?