Я категорично проти, щоб люди розмовляли українською мовою

Чесно кажучи, я проти того, щоб люди розмовляли українською мовою. І зараз зрозумієте чому.

Отож, зранку я виходжу на спортивну прогулянку. На дереві так щебечуть пташки, що любо слухати. Буває, що я зупиняюся на декілька секунд та записую ті звуки на диктофон. 

А ще мене дивують люди на автобусній зупинці. Особливо чоловіки – помічаю, як вони під час розмови можуть втягувати живіт. Десь читала у книзі по психології, що там розташовані спеціальні чакри, які приваблюють жінку. Головне, треба правильно дихати, щоб повністю відкрити свою чоловічу силу та привабливість.

Слово кохання також має свою магію – особливо, той склад “ха”. Так вдихаєте та видихаєте повітря, що аж серце стукоче. 

Чи навіть качечка – якщо правильно тренуватися щодо вимови, то у першу чергу будуть красиві губи. Так, воно дійсно допомагає без тих всіляких косметологів та операцій!

Зараз я ледь не щодня читаю у соціальних мережах розборки – говорити українською чи ні? Адже більшість людей вже такого понаписують, що ти боїшся взагалі щось доказувати. 

Якщо комусь зручно розмовляти російською – то прошу, говоріть. Тільки не факт, що у вас вийде так гарно говорити. Замість м’якого “качечка” – криве “утка”, де ви язик так притискаєте, що можете плюнути на співрозмовника. 

Ще й у слові кохання є певна специфіка – вимовляється як “любофь”. Вже кудись зникла та романтика. 

Знаєте, українська мова – не якась дитинка на побігеньках. Вона нікого ніколи не попросить. Вам подобається їсти послід, кажучи, що це “вільний вибір” – гаразд, питань нема. Тільки не забувайте, що ця багнюка під назвою “русскій язик” несе за собою тільки смерть та біль. 

А ви погоджуєтеся з такими словами? Якою мовою варто говорити?