Провчила таких невихованих пасажирів. І мені за це навіть не соромно

Вчора я поверталася з роботи додому. Залишалися 3 зупинки, як до салону автобуса зайшли школярі, років по 12. Вони всі так тіснилися та з когось насміхалися.

– Заїка, заїка! Ну, ти нам нічого не відповіси! – перекривлювали маленьку дівчину. А вона ледь стримувала сльози та прикусила губу. 

Мені сало дуже шкода дівчинку. Адже сама знаю, як це – одна проти всіх хуліганів. Тому встала зі свого місця та підійшла до хлопчаків:

– А ви дурники! І залишитеся такими до кінця життя! А ти взагалі такий товстий, що ледь у двері автобусу пройшов! 

Аж водій на мене звернув увагу. Адже доросла жінка і так нахабно ображає “беззахисну” дитину.

– А вона заїка! – кривиться від плачу хуліган. 

– Знаєш, це ще можна виправити. А от тебе потім навіть у автобус не будуть пускати, бо ти товстий!

Хлопці затихли, а командир банди взагалі почав рюмсати, як немовля. Вони вийшли на наступній зупинці, хоча, настільки я зрозуміла, це не була їх кінцева. 

Дівчинка дивилася на мене такими оченятками, немов той кіт з мультика “Шрек”.

– Тепер ти зрозуміла, як треба з хуліганами боротися? Найкраща зброя – це їх метод. Ображають? Не мовчи, а також можеш сказати декілька лагідних слів, – підморгую дівчинці

А вона тільки кивнула головою, що ледь шапка не впала.  Якраз була моя зупинка. Я вийшла з салону, а дівчинка ще так кумедно помахала мені ручкою у вікно.

Хтось може мене осуджувати, що я доросла тітка так нахабно накричала на дитину. Але повірте, якщо з такого віку вони відчувають вседозволеність та розуміють, що ніхто не покарає – у мене погані новини. Виросте справжній егоїст, який не цінує інших людей. А ще синдром нарциса у додачу. Хіба ви так хочете виховати свою дитину?

Тому моя порада молодим матусям – будьте зі своїми дітьми інколи суворими та навчіть елементарних правил поведінки. Інакше потім такі тьоті, як я, кричатимуть на них в автобусі. 

А ви погоджуєтеся з такою думкою? Які у вас методи виховання таких нахабних діток?