Я помітила, що Матвій ледь стримує сльози, аби не заплакати. Все-таки йому стало соромно за той вчинок

До цього випадку я не вірила у карму, я гадала, що бумеранг – це дурна історія для діточок. 

З Матвієм я зустрічалася майже 4 роки, з початку навчання в університеті. Він вирізнявся зі всіх хлопців. Такий мужній, сильний, розумний, староста в групі. А я на його фоні здавалася просто сірою мишкою. 

А якось нам дали спільник проєкт по менеджменту – так ми й почали спілкуватися. Разом сиділи за партою, гуляли після навчання, романтичні побачення, відпочинок у горах чи просто посиденьки у кафе. 

Знаєте, помалу почала вже фантазувати, яка у нас буде класна та чудова родина. Як я гратимуся з малюками вдома, а Матвій працюватиме директором. Його мама власниця дорогої мережі ресторанів у нашому місті. Вони живуть у будинку, на 18-річчя вона подарувала синові новесеньку машину з салону. Класно, правда ж? 

Але всі мої мрії розбилися на випускному. Тоді ми святкували якраз у ресторані мами Матвія. Вона була, до речі, присутня серед гостей. Я думала, що це чудова нагода познайомитися. Так, Матвій 4 роки ніяк не наважувався запросити мене у гості та показати мамі. 

Пані Ірина так косо на мене живилася, з таким виразом обличчя, ніби її от-от знудить. 

– Вітаю, я Ольга, дівчина вашого хлопця. 

– Угу. Васю, заклич офіціанта за столик, там закінчилося вино!

– А мені Матвій про вас багато розповідав. У вас дуже гарна сукня…

– Дякую. Марто, де ведучий?! Вже треба вмикати музику. 

Словом, так “тепло” відбулося наше знайомство – пані Ірина весь час командувала офіціантами, немов навмисне уникає спілкування. Або ж просто була дуже зайнята чи що…

А через 3 дні ми з Матвієм розійшлися. Неочікувано, правда? Хоча я знаю, хто до цього приклав руку, не важко здогадатися. Просто написав смс “ми не підходимо один одному, тому я тебе кидаю”. 

Тоді я відповіла одною фразою “я тобі не чобіт, щоб підходити”  

Тоді я не опускала руки. Навпаки – таке розлучення дало мені силу рухатися далі. Я хотіла показати Матвієві, що найкраща дівчина у його житті і він ще пожаліє, що втратив мене! 

А через 10 років ми знову зустрілися. Тільки тепер я – заступник директора на великій будівельній фірмі, маю свою невелику однокімнатну квартиру та машину. Тоді була зустріч випускників та я знала, що мій горе-колишній там точно буде. Купила розкішну сукню, зробила макіяж та зачіску. 

Повірте, спершу я не впізнала Матвія – щетина, непрасована сорочка, затерті штани. Ще й приїхав на таксі. Від колишнього красеня й сліду не залишилося. 

До речі, Матвій першим так “наклюкався”, що хлопці його на руках до туалету вели. Ох, бідна прибиральниця

– То все його мама. Так тримала в кулаці. А потім щось пішло не так через ковід – до ресторану ніхто не приходив. От помалу втратила всі гроші, зараз поїхала у Польщу і там працює. Будинок та машину продали, бо Матвій почав у карти грати. Словом, добре, що ви розійшлися, – сказала моя подруга Олександра. 

Того вечора я переконалася, що карма існує. Правда, вона може прийти до вас будь-коли – через день, місяць чи роки. 

Ця історія навчила мене одного – всі наші вчинки повертаюся сторицею. Тому, будь ласка, творіть тільки добро. І воно до вас точно повернеться! 

А Ви погоджуєтеся зі словами нашої читачки?