Я поставив хрест на нашому з Марійкою щасті. А нещодавно побачив її та втратив дар мови

У мене була чудова робота, я працював заступником головного директора на будівництві. Красуня-дружина Марія, з якою я вже разом майже 10 років. Ну і дітки-бешкетники – двійнятка Петрик та Степанчик. 

І здавалося, що все було добре у наших стосунках. Однак, то тільки обман. Маска. Фікція. 

Словом, десь рік тому помітив, що Марійка почала мене дуже дратувати. І причин було безліч – то вона голосно говорить по телефону, готує звичайні страви. З нею соромно навіть у ресторан вийти. Погладшала після пологів на 20 кілограмів, ніяк не має часу, щоб записатися у зал. З головою поринула у побут. Одягає тільки халат або старі штани, зав’язує на голові гульку та ходить в окулярах. 

А я чоловік з відповідальною посадою, у мене ледь не щодня зустрічі з іноземними інвесторами, ділові вечері у ресторанах. Хочу, щоб моєю дружиною захоплювалися. А не дивилися немов я прийшов на корпоратив з якоюсь жебрачкою.

Минулого грудня до мене в асистенти влаштувалася Тіна. Красуня-білявка, от справжня модель, параметри 90-60-90, всі чоловіки в офісі її поглядом зжирали та роздягали. Доглянута фігура, довге волосся, а з очей так і летять бісики. 

Вона почала до мене фліртувати. То каву принесе, замовить столик на двох у ресторані, попросить додому підвезти. А які коротенькі спіднички одягала, що я аж піт з чола витирав. І на тогорічному корпоративі я трішки перебрав і, здається, алкоголь розв’язав мені язика. 

На ранок я прокинувся у ліжку з Тіною. Так ми почали потайки зустрічатися. Звісно, я вигадував байки Марії про термінові відрядження, позапланові зустрічі чи конференції в неділю о 1 дня. А вона наївно вірила. Так, бували моменти, коли з’являлися проблиски совісті. “Ти поганий чоловік” – картав внутрішній голос. Але з Тіною я забував про всі проблеми, негаразди та про дітей з жінкою. Немов вона для мене окремий Всесвіт кохання. 

Але такі “хованки” почали дратувати Тіну. Дівчина дорікала, що я її не кохаю та намовляла подати заяву на розлучення. 

– Якщо ти першим не розповіси, то я сам піду до Марійки! Так більше не може продовжуватися! – ставила ультиматум дівчина.

 Я не хотів у це втягувати Тіну, тому взяв удар на себе. Того вечора приїхав додому, а Марійка знов смажить свої смердючі котлети на маслі. І одягнена у розтягнуту футболку та спортивні штани. 

– Мені треба тобі дещо сказати. Я подаю заяву на розлучення.

– Я знаю. Думаєш, я так дурепа? Не здогадалася, що у тебе є інша жінка? 

Вона кинула в мене кухонний рушник, зібрала речі та поїхала геть. Навіть з синами не дала попрощатися.

І ось минув рік. Я намагався хоча б з дітьми налагодити контакт, але марною. Одного разу вони навмисне розбили мені вікно в машині та розцарапали дверцята ключем. Так мстилися за те, що я покинув Марічку. Або колишня навмисне їх підмовила. 

На роботі справи йшли кепсько. Мене скоротили, ще й Тіна на зло завагітніла. 

Тиждень тому я випадково побачив Марічку у кафе. Спершу навіть не впізнав – схудла, гарно одягнена, посміхається. Вже думав підійти та привітатися, однак, у кафе вона сиділа не сама. Це був Сашко, її приятель ще з університету. Здається, що вони зустрічаються. 

Тому я навіть не заходив у кав’ярню. Не думаю, що Марічка дасть мені 2 шанс та ми почнемо все спочатку. Тепер я почуваюся справжнім дурнем. Втратив таку хорошу жінку… 

Хто з жінок найкраща – Марія чи Тіна? Чому ви так вважаєте?