– Якщо перепишеш на неї квартиру, то я відречуся від тебе, – сказав мені рідний син

– Подумай добре, перш ніж переписати квартиру на Мирославу. Вже взагалі розум втратила на старості років? Якщо ти це зробиш, то більше ніколи в житті не побачиш мене, обіцяю!

– Синку, благаю тебе, давай спокійно разом все обговоримо. Ти ж знаєш, що це не наша квартира, просто за документами ми не оформлені…

– Плювати я хотів на документи, віриш? Де я з Іриною житиму? У тій нещасній халупі на 50 квадратних метрів, так? 

Артур одягнув куртку, шапку та голосно грюкнув дверима. А пані Тося залишилася сама на кухні. Вже й чай охолов та апетит зник. Нещодавно вся родина зібралася, щоб відсвяткувати її 60-річчя. А зраз рідний син погрожує, що відречеться від неї. 

Згадала, як її Артемко та Мирослава були ще дітками, вчилися пізнавати цей великий світ. Гарувала на заводі, щоб у малюків був гарний одяг, гідна освіта й щасливе дитинство. Десять років тому не стало її коханого Миколи. Але вона не опускала руки та йшла далі – все заради сина й доньки. А зараз вони за цю квартиру готові війну розпочати.

Артем виріс безвідповідальним хлопцем. Завжди просив гроші у мами на нічні клуби, ресторани, гулянки з друзями. А потім в рух пішла машина. При чому новесенька, з салону, останнього року випуск. Та і чесно кажучи, перша дружина була така ж – лінива, не вміла нічого робити по господарстві. Хіба прийде, зробить оченятка, як у котика з мультика “Шрек” та випрошує гроші. То треба на салон краси, нову сукню, відпочинок з подругами. 

А потім прийшла додому, забрала всі свої речі та поїхала геть. Мовляв, знайшла собі багатшого кавалера, який зможе її і на Мальдіви відвезти, і нову автівку з особистим водієм подарувати. 

Мирося – повна протилежність. Дівчина старанно навчалася у школі, влітку починала вже підпрацьовувати офіціанткою у місцевому кафе. Зуміла вступити на державну форму, всю стипендію віддавала матусі, щоб та упила собі продукти й ліки. Зараз дівчина живе зі своїм чоловіком Орестом, виховують трьох донечок. Бабуся інколи намагається дати внучкам гроші на косметику чи одяг, але дівчатка відмовляються. 

І зараз пані Ірина розуміє, що краще віддати цю квартиру Миросі. Адже їх у родині 5 людей, тісняться у двокімнатній квартирці, а тут місця всім вистачить. Тільки син Артем категорично проти. Зараз у нього є нова пасія – Ірина, яка нічим не краща за попередню дівчину. 

– Я ж тобі машину купила. Артеме, ти один, а їх п’ятеро. У твоєї Іри є квартира, я знаю, ти в неї ночуєш. Подумай не тільки про себе! 

– Мені байдуже. Ну тоді поділи цю квартиру порівно. Якщо так Мирославу любиш, то переїдь жити до неї! 

Після тої розмови пані Тося переконалася остаточно – квартира буде передарована доньці. А син нехай вирішує свої проблеми самостійно. Адже йому ніхто не винен, що у 30 років не може подумати про своє майбутнє. 

А ви погоджуєтеся з такою думкою? Жінка вчинила правильно?