Запросила молоду невістку в гості. Ох, краще б я її навіть на поріг не пустила

Чесно кажучи, я скептично ставилася до розповідей своїх подруг про невісток. Ну хто вірить у ці казочки про погані стосунки? Адже ми всі дорослі люди, одна родина, повинні добре ладнати. Сподівалася, що такий випадок омине мене стороною. Але у долі були інші плани.

У мене є син Діма, єдина дитина. Чоловік мене рано покинув, Дмитрові тоді і рочку не було. Сказав, що сімейне життя – то не про нього, набридла я з дитиною, зібрав речі та просто зник. Звісно, що жодних аліментів чи навіть привітань з днем народження не було. 

Приблизно 6 місяців тому він познайомився з Олесею, гуляли у спільній компанії. А вони вже люди дорослі, їм вже по 25,  у них все так швидко закурилося, що скоро написали заяву до РАЦСу. Я щиро раділа за молодят та бажала їм тільки щастя. У сина, до речі, було вже окреме житло та гарна робота. Однак, він досі мене не знайомив з Олесею. То дівчина погано себе почуває, то у неї багато справ на роботі, то вже є інші плани на ці вихідні. Ну така зайнята панянка, годі говорити! 

Тиждень тому зателефонував до мене Діма та я вже відверто йому натякнула, що пора познайомити мене з майбутньою невісткою. Місце обрали нейтральне – у мене на дачі. Там є альтанка, можна шашлички зробити, у саду на гамаку відпочити. Син з радістю погодився. 

Вже о 6 ранку я бігала на базарі, немов прокажена, шукала найкраще м’ясо та сири. Ще зайшла у дорогий супермаркет та купила пляшечку французького вина. Потім тягла ці важкі пакети на дачу (їхати приблизно одну годину) та крутилася біля плити. Замаринувала м’ясо, нарізала закуску, помила посуд. А син з Олесею приїхали трішки зарано, я ще не встигла розкласти всі страви на стіл.

– Олесю, будь ласкава, протри тарілки й виделки, а я потім їх на стіл розкладу. 

– Я взагалі-то приїхала на відпочинок. А гості не допомагають господині, так мене мама навчила, – дорікнула мені дівчина та пішла у сад. Взяла з собою модний журнал, розляглася на гамаку та похитувалася зі сторони в сторону. 

Чесно кажучи, мене здивувала така нахабна поведінка. Словом, весь вечір я крутилася на кухні, син глядів за шашликами, а Олеся ніжилася на сонечку. Я не почула від неї ні “дякую” чи “смачно”. Сиділа за столом з кислою міною, немов я їй на тарілку дохлого кота поставила. 

Я сподівалася, що вона хоча б посуд помиє. Але Леся відмовилася, бо знайшла залізний аргумент – новий манікюр. Ну але нас було 3 людей за столом, там не було десятки брудних тарілок, тільки 3 келихи та миска з-під шашлику. Добре, що Діма мені допоміг. 

Знаєте, після такої зустрічі у мене залишився неприємний осад на серці. Дмитрові я нічого не казала, це його діло. Однак, дівчину він обрав ну дуже погану. Яка з неї вийде господиня, скажіть мені, будь ласка? Ні допомоги, ні доброго слова не дочекаєшся. Здається, що їх шлюб довго не протримається. 

Кого ви підтримуєте у цій ситуації? Можливо, жінка надто прискіплива до молодої родички?