Жінка забрала всі свої речі та залишила чоловіка з трьома дітьми, а через декілька днів отримала від нього листа

Микола повернувся додому пізно. У магазині купив закуску, адже сьогодні грає його улюблена футбольна команда. Жінка вже декілька років не виходить з декретної відпустки, самотужки виховує трьох діток. 

– Вона і так сидить вдома, а я важко працюю на роботі. Так що не повинен допомагати ще з хатніми обов’язками, – думав Коля. 

Однак, того вечора все змінилося. У раковині було багато брудного посуду, діти плакали, холодильник – порожнім. Олена просто зібрала всі свої речі, викликала таксі та поїхала геть. Мовляв, втомилася від такого життя.

– У мене нема вільної хвилинки, щоб просто відпочити. Діти постійно вимагають багато уваги, а ти жодного разу навіть не запропонував мені допомогти! – скаржилася Оленка. 

Але через декілька днів вона отримала листа від Колі:

“Кохана, вибач. Всі ці роки я був повним егоїстом. Завжди думав тільки про себе. Навіть того вечора хотів тільки одного – подивитися футбольний матч та відпочити після роботи. 

Але я не помічав, що ти також втомлюєшся. Хатні справи, виховання дітей… Це все важка праця. І коли ти попросила мене про допомогу, то я дуже розлютився та наговорив тобі багато зайвого. Вибач. 

Того вечора ти поїхала геть та залишила мене з малюками. Я взяв відпуску на роботі, щоб доглядати за ними. Ніколи б не міг подумати, що батьківство – це дуже складно і часом буває ой як не легко. 

Я не міг навіть спокійно випити ранкової кави чи поснідати, адже діти вимагали надто багато уваги. Їх не можна залишити навіть на декілька секунд без нагляду. А спільні прогулянки – це ще те випробування. 

А про сон я взагалі забув, вже не згадаю, коли міг заплющити очі хоча б на одну годину. Малюк вночі часто прокидався, я не міг його заспокоїти. 

Тоді я зрозумів, як тобі важко. Я не зміг протриматися й 3 дні, а ти живеш у такому ритмі вже майже 5 років. Адже ти пожертвувала роботою, подругами, вільним часом, щоб народити та виховати наших діток. Я безмежно вдячний за такий вчинок, ти мій герой!

Я пишу тобі цю смс-ку не для того, щоб пожалітися. Просто хочу, щоб ти знала – я усвідомив свою помилку та щиро прошу вибачення.”

Після того родина щосуботи проводила час разом – гуляли у парку чи каталися на атракціонах, відвідували кінотеатри. Бувало, що Коля брав на роботі вихідні, щоб Оленка змогла відпочити з подругами чи навіть просто виспатися до обіду. 

А ви погоджуєтеся з думкою чоловіка щодо батьківства? Чому?